Політолог Олексій Чеснаков, що входить в близьке коло помічника президента Росії Владислава Суркова, стверджує, що у Зеленського немає підтримки в парламенті.

А без цієї підтримки у нього немає можливості вирішити проблеми українців. Однак, він підкреслює, що новий президент зіткнеться з проблемами, які викликані великим кредитом довіри.

Олексій Чеснаков

"В першу чергу, вимога соціальної справедливості, розібратися з олігархами, вирішити питання з пенсіями і так далі. А хто ухвалює ці рішення? Президент? Ні. Кабмін? А хто його формує? Верховна Рада. Та ж сама історія. У людини немає важелів ні з соціально-економічних питань, ні по політичним", – каже політолог, порівнюючи Зеленського з героєм серіалу "Слуга народу" Василем Голобородьком.

Він стверджує, що Зеленський має вплив на "оборонку",

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Якщо, наприклад, ЗСУ припинить обстрілювати Донбас, можливо, це буде хорошим сигналом для того, щоб починати переговори з представниками Донецька і Луганська", – затверджує Чеснаков.

Він запевняє, що Росія негативно ставиться до того, що Зеленський підтримує Мінські угоди.

"Ми всі знаємо, що те, що говорить людина до того моменту, як вона обирається, і те, що вона говорить після обрання, – це дві великі різниці. Він вже сьогодні заявив про те, що Мінські угоди повинні бути виконані, що треба розширювати "нормандський формат", але поки це тільки слова", – запевняє політолог.

Варто нагадати, що  У понеділок, 22 квітня, канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента і пообіцяла Україні подальшу підтримку з боку уряду Німеччини.

Ангела Меркель
Ангела Меркель

Нагадаємо, Галкін привітав Зеленського

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Астролог терміново попередив Зеленського

Також Знай.ua" писав про те, що Європа одноголосно підтримала Зеленського