Будь-які спроби піти на гнилі компроміси з Москвою будуть означати негайну втрату владою своєї легітимності. Таку владу нація змете. Про це голова партії «Свободи» Олег Тягнибок заявив на своїй сторінці в Facebook.

«Вибори Президента України відбулися. Вони не стали конкуренцією ідей, програм і візій майбутнього. Успіх на виборах все ще дають великі гроші, безчесні маніпуляції і замовні шоу. Результат виборів був запрограмований багаторічною бездарною діяльністю вищих органів влади: Президента, парламенту, уряду.

Черговий раз українцям у другому турі виборів довелося вибирати «менше зло». Більшість проголосувала за зміни. Але який напрям цих змін і чи будуть ці зміни взагалі — питання відкрите. Для нас національні інтереси вище вузькопартійних. «Свобода» не буде боротися за посади і лояльність до нової влади. Ми не бачимо у нового президента якостей, необхідних для протистояння колосальним викликам, які стоять перед Україною. Ряд заяв В. Зеленського викликали ще більше запитань, ніж відповідей. Він залишається абсолютно непрогнозованою фігурою», — написав політик.

«Свобода» заявляє — ми залишаємося національної опозицією. Тепер вже до майбутнього Президента Зеленського. Чітко визначаємо межі національних інтересів, переходити які влада не має права. По-перше. Президент — це Верховний Головнокомандувач. У країні триває війна. Будь-які спроби піти на гнилі компроміси з Москвою будуть означати негайну втрату владою своєї легітимності. Таку владу нація змете. По-друге. Президент відповідає за зовнішню політику. Не тільки відкритий розворот геополітичного курсу України, але і мовчазний саботаж підтримки міжнародної антимосковської коаліції будуть піддаватися жорсткій протидії суспільства, яке ще в 2014 році зробило свій цивілізаційний вибір.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

В-третіх. «Свобода» буде давати відсіч будь-яким спробам підірвати нашу національну ідентичність і державний статус української мови, зупинити декомунізацію і відновлення української історичної пам'яті. Ми не дозволимо перетворити Україну на Малоросію. В-четвертих. Категорично неприйнятним є збереження впливу олігархів. Українці ще раз замість боротьби з олігархами можуть отримати їх засилля, яке породжує злидні та відчай. Товариство має нульову толерантність до політичної корупції. Будь-які зв'язки Президента або його оточення з олігархами можуть стати початком кінця нової влади», — зазначив Тягнибок.

Вибори Президента України відбулися. Вони не стали конкуренцією ідей, програм та бачень майбутнього. Успіх на виборах...

Geplaatst door Олег Тягнибок op Zondag 21 april 2019

Варто відзначити, що радикально-націоналістична партія «Свобода» останнім часом не висловлювала чіткої позиції на українській політичній арені. Крім того, Тягнибок давно не брав активної участі в державних справах.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко виступила за формування нового складу уряду до парламентських виборів в Україні.

Як повідомляв портал Знай.uа, Володимир Зеленський перемагає на виборах – це можна сказати за результатами екзитполу та з онлайн підрахунку голосів виборців.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський не виключає можливості призначення Петра Порошенка на якусь посаду в уряді.