У віторок, 7 травня, стало відомо про те, що чинний президент Петро Порошенко не з'явився на допит у генеральну прокуратуру, куди його викликали напередодні.

Петро Порошенко

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на джерела у ГПУ.

Варто нагадати, що за декілька днів до цього генеральна прокуратура України викликала колишнього президента Петра Порошенка на допит. Він мав відбутися у вівторок, 7 травня.

Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на власне джерело у відомстві.

За інформацією джерела, Порошенка викликали для допиту у справах про злочини проти євромайданівців. Також від нього очікують підписання протоколу допиту, який відбувся в листопаді 2016 року. Раніше прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко підтвердив, що його допитали у справі про злочини часів Євромайдану.

Станом на 10:15 вівторка, 7 травня, Порошенко не з'явився на допит у генпрокуратуру. До преси вийшов представник ГПУ.

"На сьогодні був викликаний Порошенко Петро Олексійович для додаткового допиту в якості свідка. На жаль, як ви бачите, свідок на допит не прийшов, зі слідчим ніхто не зв'язувався, не повідомили про причини неявки, не було прохань про перенесення", - заявив начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

"Вкотре Порошенко продемонстрував своє ставлення до закону. Втім, нічого нового", - коментують активісти, які зібралися під ГПУ.

Нагадаємо, начальник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк підтвердив інформацію про виклик Порошенко на додатковий допит 7 травня.

Петро Порошенко

Генеральна прокуратура України також викликала двох співробітників Національного антикорупційного бюро для вручення повідомлень про підозру. Про це повідомила прес-секретар генпрокурори Лариса Сарган.

"Генеральною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно співробітників НАБУ О. Сербіна та Д. Замотаєва. Вказані особи підозрюються у незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з погрозами застосування фізичного насильства та у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу", – зазначає вона.

Як повідомляв раніше Знай.ua, екс-генпрокурор України Віктор Шокін розповів про своє звільнення, корупції у вищих ешелонах влади і "зрадника Луценка".

Також Знай.ua писав про те, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про перспективи залишитися на чинній посаді і в подальшому.