Депутати Верховної Ради зробили відчайдушну спробу перешкодити Володимиру Зеленському після указу про розпуск. Про це пришет блогер Єлизавета Богуцька на своїй сторінці в Facebook.

Як відомо, 22 травня новообраний президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду перший законопроект — "Про публічні закупівлі", який передбачає контроль за здійсненням закупівель під час виборчого процесу. Однак, частина депутатів відмовилася за нього голосувати.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

На думку Богуцької, Зеленський спеціально скликав позачергове засідання перед розпуском Ради, щоб змусити депутатів проголосувати за законопроект, тим самим виступивши за усунення мажоритарної системи.

Что сегодня произошло в Раде? Она в очередной раз показала, что народ Украины ей до задницы. Перекрутили, как всегда,...

Geplaatst door Liza Bogutskaya op Woensdag 22 mei 2019

"Ці сволоти 5 років не могли прийняти закон за відкритими списками, а тепер всі репетують, що закриті — це узурпація влади. Виродки! А вони за яким обиралися? І чому нічого не зробили за 5 років? Часу не було? Зате прийняти купу законотворчої макулатури - час є", - заявила блогер

Нагадаємо, Парубій загрожує державним переворотом.

Раніше Знай.uа повідомляв, дитячі фото Зеленського розчулили українців.

Також Знай.uа писав, Рада заблокувала закон Зеленського про вибори.