У четвер, 23 травня, президент України Володимир Зеленський потужно виступив на іForum 2019, який відбувся у Міжнародному виставковому центрі.

Про це повідомляють українські ЗМІ.

Темою для виступу новообраний президент обрав більш ніж промовисту -  "Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом". Доповідь стосується планів щодо впровадження інноваційних технологій в Україні.

Володимир Зеленський розповів про моделі "Електронного уряду", про впровадження нових технологій в політику і роботу чиновників, документообіг, реєстраційні списки і так далі.

За словами слуги народу, сьогодні Україна відстає в питаннях впровадження "Електронного уряду".

"Ми повинні зробити "країну в смартфоні", "уряд у смартфоні". Пора це зробити й впровадити на чотирьох рівнях. Від консультацій до контролю над роботою державних органів", – зазначив Зеленський.

Не обійшлося і без жартів - це іще раз свідчить про те, що колишній актор та шоумен уміє завоювати увагу публіки.

"Ви знаєте, тут, із вами, значно приємніше, ніж на Банковій. Я там усього три дні, не звик іще, а тут - справжні, живі люди", - зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відреагував на відмову Верховної Ради голосувати за законопроект про зміни до виборчого законодавства, який він подав до парламенту у середу, 22 травня.

Володимир Зеленський

Відповідною публікацією глава держави поділився на своїй сторінці у Facebook.

Слуга народу закликає, щоб на виборах у Верховну Раду українці обрали політиків, здатних змінити країну. 

Як повідомляв раніше Знай.ua, під час церемонії інавгурації Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.

Верховна Рада
Верховна Рада

Також він окремо попросив депутатів не розслаблятися та протягом двох найближчих місяців ухвалити ряд важливих законів, зокрема про скасування депутатської недоторканності, ввести кримінальну відповідальність за незаконне збагачення та нарешті прийняти довгостраждальний виборчий кодекс.

Також Знай.ua писав про те, що  учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.