Юрист Михайло Шнайдер потролив колишнього президента Петра Порошенка - він показав  вираз обличчя його сина Олексія нібито після того, як батько "втратив пост глави держави".

Олексій Порошенко

Відповідною публікацією та фото він поділився на своїй сторінці у Facebook.

На фото - син колишнього президента Олексій Порошенко, вираз обличчя якого можна характеризувати як "втілення скорботи та розчарування".

Твоё лицо когда папа уже не Президент)

Geplaatst door Mihail Shnayder op Donderdag 23 mei 2019

"Твоє обличчя, коли татко уже не президент", - написав Шнайдер під промовистим знімком.

Українці не залишили поза увагою допис юриста і доповнили його численними коментарями:

"Тепер можна й воювати під своїм справжнім ім'ям!", "Нічого, не у всіх хлопців батьки президенти. Якось воно буде!", "Так виглядає пєчалька", "У Польщу поїде на заробітки", - пишуть користувачі.

Нагадаємо, чинний президент Петро Порошенко не з'явився на допит у генеральну прокуратуру, куди його викликали напередодні.

Петро Порошенко

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на джерела у ГПУ.

Варто нагадати, що за декілька днів до цього генеральна прокуратура України викликала колишнього президента Петра Порошенка на допит. Він мав відбутися у вівторок, 7 травня.

ГПУ
ГПУ

Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на власне джерело у відомстві.

"На сьогодні був викликаний Порошенко Петро Олексійович для додаткового допиту в якості свідка. На жаль, як ви бачите, свідок на допит не прийшов, зі слідчим ніхто не зв'язувався, не повідомили про причини неявки, не було прохань про перенесення", - заявив начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  екс-генпрокурор України Віктор Шокін розповів про своє звільнення, корупції у вищих ешелонах влади і "зрадника Луценка".

Також Знай.ua писав про те, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про перспективи залишитися на чинній посаді і в подальшому.