Буквально на днях ми повідомляли про те, що член «Батьківщини» Олександра Кужель прийшла в Верховну Раду з сумкою за 160 тис. гривень. Також ми нерідко показували, в яких дорогих сукнях, і з якими аксесуарами вона ходить на роботу.

Нагадаємо, що Кужель 65 років, але вона, як і будь-яка жінка у віці, продовжує молодитися. Як нам вдалося дізнатися, в минулому році вона навіть зробила собі татуювання на лопатці. Малюнок являє собою японський ієрогліф, котрий позначає «щастя».

Ось так виглядає цей ієрогліф

Довгий час ніхто не бачив цього малюнка на тілі Олександри Кужель, так як вона дуже любить носити газові дорогі шарфи, які як раз і прикривали шию і лопатки. Але ось 6 червня, в День журналіста (напевно, вона вирішила зробити подарунок для папараці) одягла сукню, яка оголила нехай і не все, а частково, зроблене татуювання.

Все таємне коли-небудь стає явним

Популярні новини зараз
ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще

«Я вважаю це прекрасно, коли жінка в 65 років робить татуювання, - розповів Знай.ua Talent Agent у сфері татуювань Олексій Чарей. - У нас було не багато таких клієнтів, але можу сказати, ті пенсіонери, у яких були тату, виглядали життєрадісніше ніж їх однолітки, у яких їх не було».

Для щастя вік не перешкода

У той же час Олексій зазначив, що вибір малюнка у вигляді ієрогліфа - це дуже ризиковано.

«Почнемо з того, що у нас абсолютно різні культури, плюс, щоб правильно намалювати ієрогліф потрібно володіти каліграфією, щоб в результаті дійсно вийшло «щастя», а не, наприклад «суп», - зауважив він. - Але якщо людина від цього щаслива - то чому ні?»

Раніше Знай.ua повідомляв, що депутатка розлютила українців сумкою за десятки тисяч.

Також ми писали, що депутатки красуються животиками, в Раді назріває поповнення.

І ми нерідко повідомляли, що депутати розглядають інтимні частини тіла своїх колег і сидять в соціальних мережах.