Верховна Рада України змінює формат взаємодії з представниками засобів масової інформації. Тепер журналістам забороняється пересуватися кулуарами парламенту.

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці у Facebook журналістка Ганна Стешенко.

"Новий підхід до комунікації з пресою в Раді. Схоже, тепер кулуари для нас закриті. Прес-поінт тепер на третьому поверсі. ЗМІ не пустили на засідання підготовчої групи нових депутатів". Ганна Стешенко

Кулуари Ради закрили для журналістів

Чудові новини!

Популярні новини зараз
Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження ТЦК більше не чекатимуть: військовозобов’язаним дали кілька днів - що треба встигнути Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Журналістка підкреслила, що пізніше ЗМІ таки впустили на засідання підготовчої групи (через годину після її початку).

Варто зазначити, що раніше у представників преси був доступ до кулуарів парламенту та третього поверху будівлі Заради, де розташовувався виставковий зал, ложа преси, ложа помічників та ложа іноземних делегацій. Якщо вірити Стешенко, тепер у журналістів, які висвітлюють роботу головного законодавчого органу країни є можливість лише спостерігати за нардепами з ложі.

Верховна Рада
Верховна Рада

Нагадаємо, Зеленський відмовився підписати спільну заява з Вселенським патріархом.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський готує реформу, що кардинально змінить життя українців.

Також портал Знай.ua писав, експрезидента схопив спецназ, корупційні ігри закінчилися.