Солом'янський райсуд Києва відмовився заочно заарештувати екс-голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Дмитра Вовка у справі Роттердам+. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

В САП зазначили, що за даними Державної прикордонної служби, Вовк 30 квітня виїхав у Брюссель і не повертався. Вони подали в Інтерпол постанову про міжнародний розшук Вовка.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Як відомо, 8 серпня НАБУ повідомило шести особам, причетних до впровадження формули Роттердам+, про підозру у нанесенні українцям збитків у розмірі 18,87 млрд грн. Трьох підозрюваних затримали і випустили під заставу.

Популярні новини зараз
Збито 5 з 37 ракет: експерт пояснив, чому ворожі атаки досягають цілі Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила Підвищення пенсій скасують для тисяч українців: кого омине індексація Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.

Нагадаємо, услід за Порошенка ДБР взялася за оточення Ахметова.

Як повідомляв портал Знай.uа, спадщина Порошенка розбило серця українцям, нам так не жити.

Також Знай.uа писав про те, у Зеленського визначилися, хто замінить Луценка.