У четвер, 29 серпня, розпочалося урочисте засідання Верховної Ради дев'ятого скликання. Варто відзначити, що глава Офісу президента Зеленського Андрій Богдан сидів у ложі почесних гостей разом із колишніми президентами України.

Журналістам вдалося сфотографувати, як Богдан в ложі цокається прозорим стаканом з безбарвною рідиною разом з головою Конституційного суду Наталією Шаптала. На фото видно, що у глави ВП відмінний настрій, чого не скажеш про Петра Порошенка та Віктора Ющенка.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Чудові новини!

Популярні новини зараз
Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни Українці можуть залишитись без води та каналізації: у зоні ризику всі великі міста Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати понад 10 тисяч гривень
Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.

Нагадаємо, у Зеленського роздали портфелі міністрів, новий Кабмін готовий до роботи.

Як повідомляв портал Знай.uа, Андрій Богдан заснул на колінах красуні в аеропорту.

Також Знай.uа писав про те, Богдан пояснив свою "вечірку" в Сен-Тропе на День Незалежності.