Як розповів в ексклюзивному коментарі Знай.uа міністр культури України Євген Нищук, він прекрасно розуміє, що його місце займе новий чиновник, і навіть назвав його ім'я.

Він підкреслив, що готовий до змін, які відбуваються з приходом нової влади.

"Я розумію, що буде новий міністр, і, відповідно, будуть нові кандидатури". Євген Нищук

Він не став приховувати ім'я нового чиновника на його місце, про яке давно говорять у кулуарах.

Євген Нищук
Євген Нищук

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

"Це не секрет - це пан Бородянський (Володимир - ред.), людина зі світу телебачення", - додав він.

Як відомо, 19 серпня Пилип Іллєнко заявив про звільнення за власним бажанням з посади голови Державного агентства з питань кіно.

Нищук підкреслив, що ця сутуация склалася через загальні політичні зміни, тому що Іллєнко розумів, що не зможе далі працювати при будь - яких обставинах будуть нові призначення.

Євген Нищук
Євген Нищук

"Уряд вже змінюється. Я пам'ятаю, коли вперше прийшов міністром, тоді ще на короткий термін 9 місяців, я доклав великі зусилля, щоб зберегти Держкіно. Тоді вже думали зробити реорганізацію. Але я сказав, давайте Міністерство культури буде формувати політику у сфері аудіального мистецтва, а безпосередньо хтось буде реалізовувати. Надалі ми пішли далі, тому що ми створили і Український культурний фонд, і Український інститут книги, тобто інтитуціювали весь процес. Держкіно - це один з наших інститутів, я маю на увазі Міністерства культури. І насправді, попри всі нарікання, дуже багато позитивного, і дуже велика робота проведена". Євген Нищук

Міністр культури нагадав, що новий уряд збирається створити Міністерство гуманітарної політики на базі міністерств культури, молоді і спорту та інформаційної політики.

"Я не буду приховувати, я готовий працювати, але я знаю про те, що є інше бачення. І якщо я буду десь корисний, в якійсь іншій іпостасі, я готовий працювати, без проблем". Євген Нищук

Нагадаємо, у Зеленського назвали імена нових міністрів - тих, хто, ймовірно, замінить чиновників.

Крім цього читайте, які забобони є у Василя Вірастюка про фільм.