Перший президент України Леонід Кравчук щедро розкритикував  роботу п'ятого глави держави Петра Порошенка, вказавши на головні помилки та недоліки. Такими Кравчук назвав бажання стати багатою людиною і неймовірний кар'єризм, пише "112 Україна"

"У нього два великих недоліка, я думаю, вони і сьогодні діють. Це його всеохоплююче бажання стати багатою людиною. Він тут не зупиниться ні перед чим. Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію, якою управляли його соратники. І друге - це кар'єризм неймовірний. Просто неймовірний", - сказав Кравчук.

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

Популярні новини зараз

У Львові прямо зараз горить один з найбільших ТЦ міста: всередині люди з дітьми

Пальчевський розкритикував ситуацію з Гончаруком: "Зробити з нього котлету"

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

До уваги водіїв: де заправитися якісним бензином

Показати ще

Продовжуючи критику Порошенка, перший президент України також зазначив, що, не зважаючи на допомогу та поради попередників, Петро Порошенко не часто їх слухав та дослухався.

"Він нікого не хотів слухати. Нікого. Я звертався до нього нечасто, але двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатися", - пояснив Кравчук. 

Арсеній Яценюк і Петро Порошенко з дружинами
Арсеній Яценюк і Петро Порошенко з дружинами

Колишній президент Петро Порошенко в даний момент проходить обвинуваченим у кількох кримінальних справах на Україні. Його підозрюють у державній зраді, зловживанні службовим становищем, легалізації злочинних доходів, несплату податків, спробі узурпації судової влади, також стосовно нього розслідують справу про незаконне призначення кабінету міністрів України у 2016 році при відсутності коаліції в Раді.

Нагадаємо, Леонід Кравчук зізнався, що лягаючи спати, бере з собою зброю. Перший президент України зізнався, чого боїться найбільше.

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, Кравчук розповів, що заважає Україні увійти до складу Європейського союзу.

Також портал Знай.ua писав, що Кравчук натякнув, що заважає Україні стати частиною Євросоюзу та НАТО: "За гарні очі не візьмуть".