У вівторок, 10 вересня, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №1047 про збільшення штрафів за перевантажені фури. Цей закон ініціювала та активно підтримувала президентська партія "Слуга народу".

Так, із закликом підтримати такий закон виступив депутат від "Слуги народу" Олександр Скічко. Відповідне відео він опублікував на особистій сторінці у соціальній мережі Instagram.

"Сьогодні Верховна Рада підтримала законопроект №1047 і проголосувала відразу і в першому і в другому читанні. Згідно з документом, запроваджується автоматичний ваговий контроль транспортних засобів. Це не лише врятує наші дороги, але і надасть імпульс для розвитку залізничного та річкового транспорту. Вітаю усіх з прийняттям такого надважливого законопроекту!" - написав Скічко у підписі до відео.

View this post on Instagram

Уявіть собі температуру тіла 185 градусів замість 36,6. Зрозуміло ж, що це смертельно для нашого організму? Так само порушення норм більш, як у 5 разів смертельно і для наших доріг. 202 тони замість дозволених 40!!! Фури такої ваги курсують українськими автошляхами. Сьогодні Верховна Рада підтримала законопроект №1047 і проголосувала відразу і в першому і в другому читанні. Згідно документу, запроваджується автоматичний ваговий контроль транспортних засобів. Це не лише врятує наші дороги, але і надасть імпульс для розвитку залізничного та річкового транспорту. Вітаю усіх з прийняттям такого надважливого законопроекту!

Популярні новини зараз

Погода на початок тижня: синоптики ошелешили прогнозом, коли перші заморозки

Кохатися день і ніч чи розпустити всіх: чим здивувала українців нова Рада Зеленського

В Офісі президента вирують емоції, Богдана вивели з себе остаточно: "Що це за разводняк?!"

Скарби Гітлера розкопали біля берегів Антарктиди: вчені шукали їх десятиліттями

Показати ще

A post shared by Oleksandr Skichko (@aleksandrskichko) on

Українці підтримали таку ініціативу депутатів. У коментарях вони написали, що такий закон необхідний, адже усі нові дороги вже за рік перетворюються у дороги з величезними ямами через перевантаження.

Зазначимо, що цей законопроєкт пропонує дозволити автофіксацію порушень, пов'язаних із перевищенням вагових або габаритних обмежень, та нарахування штрафів за такі порушення. Вони становитимуть від 500 до 2000 неоподатковуваних мінімумів. Передбачається, що штрафи за порушення законодавства про автомобільний транспорт у частині про перевищення вагогабаритних параметрів, будуть зараховуватися до державного Дорожнього фонду. Документ підтримали 331 депутат.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський планує відвідати США 23 вересня для участі в Генасамблеї ООН.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський відчитав губернатора Рівненщини Коваля.

Також портал Знай.ua писав, що Зеленський знайшов Андрію Богдан заступника серед ворогів Порошенка: адвокат з блискучою кар'єрою.