Цими днями міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов зробив гучне зізнання. Відтак, він розповів, яку отримує зарплатню, та що потрібно зробити в державі, аби українці не їздили працювати за кордон. Про це він розповів в інтерв'ю для 24 каналу.

Так, за його словами, аби мешканці країни не їздили за кордон, то в Україні планують незабаром підняти мінімальну зарплатню.  

"Дані показують, що трохи вже починають українці повертатися. Долар тримається по 24 гривні,  може навіть національна валюта стає сильнішою. Це означає, що гривнева зарплата в доларах чи євро виглядає сильнішою. І цей процес буде продовжуватися. І українські зарплати будуть рости відносно європейських. Номінальні зарплати теж будуть зростати. Формальна зайнятість трохи збільшується, неформальна – навпаки. Зараз йде дискусія щодо ФОПів. Ми спробуємо спростити адміністрування", - сказав міністр.

Тимофій Милованов, Хвиля
Тимофій Милованов, Хвиля

Окрім цього, Милованов зізнався скільки заробляє, і слід зауважити, що цифри вражають.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 18 січня: смуток Богдана, пряник Зеленського, кінець контрабанді та незаконній вирубці лісів

"Не виходило приземлитися": літак Wizz Air потрапив у небезпечну ситуацію над Києвом

Долар по 10: міжнародні експерти зробили приголомшливу заяву про реальний курс гривні

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

"Щодо міністерської зарплати – вона у мене 18 тисяч гривень. Нінащо не вистачає. Те що мені приходить на рахунок, вистачає тільки на Uber. Зарплати, я думаю, це теж болюче питання. Але я намагаюся, щоб у моїх замів була достойна заробітна плата", - підсумував він.

Нагадаємо, що під Офіс Зеленського зносять домашні капці, тисячі киян на межі нервового зриву: "Добудуй!".

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський "розколовся" про пожежу у одеському коледжі, українці готуються до найстрашнішого: "Жертв більше".

Також Знай. ua писав, що Пальчевський намацав точку "G" у Януковича, а всі "задоволення" отримав Зеленський.