Усі країни Європи вважаються розвиненими і цивілізованими. Незважаючи на це, тут практикують покарання школярів. І самі різні.

Велика Британія – одна з країн, яка прославилася саме тілесним покаранням. У 2011 році представники консервативної партії скасували заборону такого роду покарань. Вони мотивували це тим, що сучасне покоління занадто багато проводить в Інтернеті і за гаджетами. І воно зовсім розперезалося і не стежить за тим, як себе поводить.

У Франції учні відповідають не за свою поведінку, а за провини батьків. Якщо мама чи тато запізнилися і не встигли вчасно забрати дитину зі школи, вони будуть покарані. Якщо людина запізнився за своїм чадом більше двох разів, він повинен заплатити штраф. А учень, у свою чергу, отримує незадовільну оцінку за свою поведінку. Або батьків.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

У Німеччині все не так суворо, як у Франції або Великобританії. Але все ж є тут покарання, якого учні бояться більше всього на світі. Це спеціальна літня школа. Якщо учень не набрав необхідну кількість годин відвідувань уроків та інших занять, на канікулах він буде змушений відвідувати спеціальний літній освітній заклад. Нікого не хвилює, пропуски були з поважних причин чи ні, навіть якщо це хвороба. Навчання у літній школі платне. І оплачують його, звичайно ж, батьки.

Страшно навіть уявити, що відбувається в країнах третього світу.

Портал "Знай.uа" вже писав про імпровізовану школу для бідних в Індії

А також про новорічне нахабство дитячих садків, погрози і звинувачення

Нагадаємо: 5 простих способів мотивувати себе для тренувань