Будь-які конкурси краси — це об'єктивація, з якою суспільство бореться вже багато років. Що вже говорити про конкурси, в яких беруть участь діти? Незважаючи на осуд у суспільстві конкурси краси для дітей продовжують проводити, при цьому матері все ще намагаються самоствердитися за рахунок своїх дочок. Про це передає Clutch.

Брітні Кемпбелл — 8-річна дівчинка із Сан-Франциско мимоволі стала фігурантом у гучному скандалі. Мама колола дівчинці ботокс і проводила епіляцію зони бікіні, і все заради перемоги в конкурсі краси.

Мама Брітні косметолог за професією, тому проводила процедури сама. Вона вважала, що всі батьки йдуть на подібні кроки, тому не хотіла залишати дівчинку без привілеїв.

Матір'ю зацікавилися органи опіки після того, як вона почала активно викладати у соцмережі фото, на яких проводить крихітці болючі косметологічні процедури.

Популярні новини зараз

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як розповідає її мати, дівчинка спочатку страшно не любила робити ботокс, постійно плакала під час і після процедури, але з часом вона звикла. Крихітка стала і сама помічати на своєму юному обличчі мімічні зморшки, які тут же хотіла прибрати.

Горе-мама не бачить за собою ніякої провини. Вона вважає, що робить інвестицію в майбутнє дочки і не вважає, що після таких маніпуляцій психіка дитини буде порушена.

Історія закінчилася тим, що органи опіки все ж домоглися того, що дівчинку відібрали у токсичної матері. Зараз вона живе в притулку і не збирається продовжувати модельну кар'єру.

Деякі наполягають, що мати хотіла заробити на власній доньці, зробивши її відомою через ранні косметологічні процедури. Хто ж знав, що ця історія всерйоз закінчиться позбавленням матері її батьківських прав.