Королева Єлизавета II успішно править вже 60 років. За цей час вона встигла зарекомендувати себе як бездоганний взірець ідеальної світської поведінки. Однак, королі можуть все, іноді навіть порушувати правила. Про це передає Clutch.

Скажи "Ні!" хутряний розкоші

Королеві та її сім'ї не можна хизуватися своїми статками перед народом. Під забороною занадто високі шпильки, декольте, і, найголовніше ‒ натуральні хутра.

Однак, під час візиту в холодну Росію королева дозволила собі надіти песцовую накидку. Також у Єлизавети є улюблене червоне пальто з хутряними комірами та манжетами. Звичайно ж, зоозахисники часто піддають Її величність критиці за такі вбрання.

Голі ноги ‒ ознака поганого тону

Жінкам з королівської родини не можна ходити з голими ногами і закидати ногу на ногу. Навіть влітку аристократки зобов'язані носити колготки тілесного кольору, хоча Діана, Кейт і Меган не надто шанують це правило. Правда, в молодості його любила порушувати і сама Єлизавета.

"Де ж ваш капелюшок, королево?"

Єлизавету II рідко можна побачити без капелюшка. Елегантний предмет гардеробу завжди відмінно доповнює її вбрання. Крім того, виріб є обов'язковою частиною дрес-коду на офіційних прийомах.

У 2016 році, на презентації свого портрета, правителька вирішила обійтися без головного убору. Королева дозволила усім споглядати свою акуратну зачіску.

Не можна торкатися "простих смертних"

Королівським особам не можна тиснути руки або обніматися з "простими смертними". Але, одного разу Єлизаветі II не вдалося встояти перед дружелюбністю Мішель Обами. На одній із зустрічей Перша леді обняла королеву, а та була зовсім не проти.

Автограф-сесія скасовується

Членам королівської сім'ї не можна давати автографи в цілях безпеки. Королева Єлизавета II лише одного разу порушила це правило при відвідуванні "Старого англійського двору" в 1994 році. З тих пір особистий автограф королеви став його експонатом.

Нагадаємо, у Віндзорському замку встановили розкішну різдвяну ялинку.

Раніше Знай.ua повідомляв, королева вразила всіх дешевою сукнею, таке по кишені кожній.

Також Знай.ua писав, експерт пояснила, чому Меган і Кейт стали ворогами.