У побуті часто бувають помилки, падають столові предмети і ми не звертаємо уваги. А може варто було б. Існують народні прикмети, які розповідають, що обіцяє впала виделка або ложка, а про що попереджає впав ножа.

Прикмети про упав ножі

Багато прикмети пов'язані з чоловіками. У разі, якщо ніж випадково падає на підлогу, то чекають приходу в гості саме чоловіка. Однак він може прийти з різними намірами.

У разі, якщо ніж падає ручкою об підлогу, значить гість прийде з хорошими намірами. І можливо принесе хороші вісті.

Ніж, який упав лезом вниз, вказує на те, що в гості варто чекати неприємного гостя. У разі, якщо ніж з щербинами, у вас може виникнути конфлікт.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Якщо ніж упав поруч з вашою ногою, значить близькій вам чоловікові потрібна увага і турбота.

Прикмети про зниження вилці

Випадково загублений вилка зазвичай обіцяє проблеми в спілкуванні з жінками. Така ознака може означати, що назріває скандал з сусідкою або суперницею.

Запобігти скандал можна, якщо підхопити вилку нальоту.

У випадку, якщо у зменшеним вилки погнулися зубці всередину, це обіцяє невдачі в особистому житті, а якщо назовні – в діловій.

Прикмети про зниження ложці

Цей столовий прилад також вказує на жінку. Однак може обіцяти не тільки конфлікти і неприємності.

Така порожня ложка означає, що в гості варто чекати жінку, якій потрібна моральна підтримка.

Чайна ложка, яка падає зі столу, означає вести від дітей, а в разі, якщо впала опуклою стороною – новини будуть не особливо приємні.

Нагадаємо, ніколи не даруйте жінкам ці квіти, накличеш біду. Існує безліч народних прикмет і повір'їв про квіти.

Як повідомляв Знай. ua, история традиції і прикмети свята День святого Миколая 2018. Дізнайтеся, коли почали відзначати День святого Миколая і як взагалі з'явився цей свято.

Знай. ua писав, як перестати соромитися і отримати задоволення в ліжку. Головне в інтимі – впевненість у власній красі.