Багато подружніх пар стикаються з такою проблемою, як зрада. Розберемося, чому чоловіки зраджують і як цьому запобігти. Передає Clutch.

1. Різний сексуальний апетит

Сексуальні апетити у пари можуть бути різними, і чоловік може "хотіти" постійно, а дружина раз на місяць. Сексуальна холодність може підштовхнути чоловіка до спроб шукати пристрасті на стороні.

2. Нове кохання

Буває таке, що чоловік, будучи в шлюбі, закохується в іншу жінку. В цьому ніхто не винен, просто люди влаштовані так, що іноді їх почуття холонуть. Тут краще за все зрозуміти і відпустити.

3. Розлука з дружиною і відсутність сексу

Якщо дружина вимушено перебуває далеко, це не скасовує сексуальних потреб чоловіка. Після дуже тривалого утримання можна і не стриматися, наприклад, на вечірці після дози алкоголю. 

4. Полігамність чоловіків

Деякі чоловіки просто не створені для шлюбу, у них є постійна необхідність шукати нові зв'язки. Такого чоловіка практично неможливо "приструнити".

5. Хочеться різноманітності

Якщо дружина не сприймає ніякого різноманіття в спальні, чоловіку може стати нудно і це штовхне його в бік пошуку захоплюючих зв'язків на стороні.

6. Наполеглива розлучниця

У житті чоловіка може з'явитися наполеглива жінка, яка буде всіляко схиляти його до зради. Ситуація, в якій саме жінка проявляє ініціативу, сильно підкуповує сильну стать. Він може просто не стриматися.

7. Спроба самоствердитися

Чоловіки, які вважають себе невдахами, часто заводять коханок просто щоб доказаться свою мужність. 

8. Заохочення самого себе

Успішні чоловіки також часто зраджують з красивими і "статусними" жінками, тому що вважають це нагородою за працю.

9. Мстивий порив

Якщо чоловік підозрює дружину в зраді, він може помститися, теж зрадивши.

10. Криза сімейних стосунків

Чоловіки часто зраджують під час кризових ситуацій, особливо вони загострюються під час вагітності або перших місяців життя дитини.

Нагадаємо, психологи розібралися, як формуються близькі стосунки.

Раніше Знай.ua повідомляв, як знаки Зодіаку розривають стосунки.

Також Знай.ua писав, як знайти час для сексу в повсякденному житті.