Вчені з'ясували, який день у році цілком справедливо можна вважати найдепресивнішим. Дослідження проводив співробітник Університету Кардіффа в США. Про це в понеділок, 21 січня, повідомляє Бізнес.Медіа посилаючись на Defense News.

Психологу Кліффу Арнолу вдалося визначити день, коли люди в світі почуваються максимально придушено. Як виявилося, найбільш депресивним днем у році вважається третій понеділок січня. У 2019 році цей день випав на понеділок, 21 січня.
Якщо вірити статистиці, кожен четвертий європеєць перебував у стані затяжної депресії, не подаючи жодних ознак оточенню.

Кліфф Арнол прийшов до такого висновку ще 14 років тому, в 2005 році. Вчений аргументує своє дослідження тим, що до цього часу закінчуються новорічні та різдвяні свята у людей проходить ейфорія від подарунків і смаколиків. Багато повертаються до роботи і навчання. Також багатьом доводиться чекати зарплату.
Варто зазначити, що саме в цей час зазвичай настають холоди і люди через дефіцит сонячного світла можуть впасти в депресію.
Депресія була відома і в давні часи. Давньогрецький лікар Гіппократ описував так звану "меланхолію", яка дуже нагадувала депресію і призначав лікування від неї. Лікування Гіппократа від депресії складалося з підбадьорення, прийому тривалих теплих ванн, масажу і вживання мінеральної води з джерел на Криті (острів в Греції). Пізніше було з’ясовано що вода на Криті містить велику кількість іонів магнію, літію і брому, яка дійсно допомагає при депресіях.

Науковці стверджують, що дві гарячі ванни на тиждень можуть привести до "клінічно значимого" покращення симптомів депресії.

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще
Нагадаємо, детектор настрою: штучний інтелект навчився виявляти депресію у дітей.