Як було відомо, у світі науки весь час вважали, що плями на тілі жирафів є показником їх віку, якщо точніше, то чим старше було тварина, тим більш насичений відтінок мали плями. Про це повідомляє thehappy.news.

Однак завдяки більш точному аналіз, вчені дійшли інших висновків.

Так, жирафи з більш темними плямами воліють виживати в самоті, і вони є домінуючими особинами їх виду. Ті ж самці, у яких колір плям більш приглушений, проживають в соціальних групах разом з іншими самцями і самками.

Слід зазначити, що забарвлення на їх тілі здатний змінюватися протягом часу, у відповідності з тим, як змінюється поведінка тварини. До того ж, у вовни царів звірів, а саме львів подібне призначення забарвлення: у домінантних самців грива має темніше забарвлення, ніж у диких.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 23-29 вересня для всіх знаків Зодіаку: розвиток Козорогів, залежність Дів та розгубленість Раків Упаковка вже по 120 грн: супермаркети різко змінили ціни на олію, борошно та яйця Чоловік вирішив одружитися на похороні тещі: "Стояв над труною і подумав..." Українцям дозволили не платити військовий збір: кого омине
Показати ще

Для того, щоб розкрити цю таємницю, дослідникам знадобилося цілих 12 років спостереження за жирафами в одному з парків Намібії.

Нагадаємо, фахівець з поведінки тварин в університеті штату Орегон Крістін Вітале вивчила поведінку кішок.

Як повідомляв портал Знай.ua, собаки стали для хлопчика родиною, в якій він прожив два роки.

Також портал Знай.ua писав, що вчені провели експеримент за участю домашніх улюбленців.