Нашому блакитного дому — Землі завдяки впливу Сонця вдалося розвиватися по-особливому. Близько 4 мільярдів років Сонце робило все для того, щоб у нас з'явилося життя. Астрономи припустили, що зірки, подібні йому, будуть головними кандидатами під час пошуку потенційно населених світів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пишуть британські наукові видання.
За словами вчених близнюки Сонця далеко не найкращий варіант. Гарними цілями є помаранчеві карлики. Дані зірки не надто гарячі, не надто холодні і, перш за все, не надто активні.
В Чумацькому Шляху проживає приблизно в три рази більше помаранчевих карликів, ніж таких зірок, як наше Сонце. Близько тисячі з них розташовані в межах 100 світлових років від нас. Помаранчеві карлики живуть від 15 до 45 мільярдів років, а наше Сонце, яке зараз знаходиться вже на півдорозі свого життєвого циклу, 10 мільярдів років, і його порівняно висока швидкість еволюції незабаром зробить Землю практично безлюдною.
Зірки сонячного типу не дозволяють атмосфері планети довго залишатися стабільною. Приблизно за один-два мільярди років Земля виявиться на розігрітому краю жилої зони Сонця, так як воно поступово ставатиме яскравішим і гарячішим. В результаті наша планета почне висихати, втрачаючи свою нинішню атмосферу і океани.
Нагадаємо, неймовірно милі панди влаштували веселі ігрища на снігу: це фото точно підніме вам настрій.
Як повідомляв Знай.uа мільйони людей відчули гнів стихії на собі: країну поглинає лава, друге виверження.
Знай.uа писав, астрономи виявили новий джерело загадкових сигналів з глибин космосу: хто і що намагається сказати нам.