Багато господинь додають
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКорисні властивості рукколи пояснюються її багатим складом макро - і мікроелементів: калій, цинк, йод, залізо, магній, кальцій, натрій, мідь, марганець, селен. Вона тонізує організм людини, підвищує працездатність, підвищує гемоглобін, відновлює водно-сольовий баланс, знімає набряки і нормалізує обмін речовин.
Для вирощування потрібен насіннєвий матеріал, який можна придбати в спеціалізованих магазинах, трохи терпіння і наполегливості. Насіння потрібно висаджувати в неглибокі контейнери, квіткові горщики або ящики із пластику чи дерева.
Для рукколи підійдуть куплені грунтові суміші, які призначені для вирощування розсади або для кімнатних квітів, а також лісові ґрунти. Оптимальний час для посадки - початок весни.
Досвідчені городники радять висівати насіння по поверхні ущільненого вологого ґрунту (без заглибини). Посадковий матеріал можна розкидати хаотично або рядами. Зверху насіння потрібно присипати тонким шаром ґрунтової суміші і ще трохи ущільнити за допомогою дерев'яної лопатки.
Потім ємність з насінням накривають щільною прозорою плівкою і переносять у темне приміщення до появи сіянців. Це відбудеться приблизно через 5-7 днів після посадки, після чого плівку необхідно прибрати, а посадочні контейнери перенести на підвіконня з хорошим освітленням.
Поливати слід 3-4 рази на тиждень. Приблизно через 7-10 днів після появи сіянців проводиться перше проріджування. Перший повноцінний урожай дозріє вже через місяць після появи перших сіянців.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо,
Як повідомляв портал Знай.uа,
Також портал Знай.uа писав,