Ви полюбляєте гостреньке? Дієтологи переконують, що гостра їжа - це величезний стрес для організму, і ось чому.

Як пише, BMJ Case Reports, експеримент з вживання найгострішого перцю у світі показав, що буде з вами, навіть споживання невеликої порції.

Під час дослідження медики запропонували спробувати найгостріший перець, який отримав назву каролінський жнець, 34-річному пацієнтові. В результаті у нього почалися різкі болі в голові і шиї, які тривали кілька днів. При цьому інших симптомів, наприклад, нечіткості мови, зору або слабкості у нього не було.

Як показала комп'ютерна томографія, відбулося кілька скорочень артерій в мозку. Медики виявили, що чоловік страждає від оборотного церебрального вазокострікторного синдрому (порушення мозкового кровообігу), який характеризується гострими головними болями.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Ось так виглядає "найпекучіший" овоч у світі

Через п'ять тижнів його стан нормалізувався: болі пройшли, а артерії повернулися до попереднього стану.

"Каролінський жнець" – сорт перцю чилі, який занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найгостріший перець у світі.

Дивіться, як люди їдять найгостріший перець

Як повідомляв портал "Знай.ua", добре посолене м'ясо, та ще й смажене на рослинній олії, не може бути корисним для фігури. По-перше, в самому м'ясі містяться жири. По-друге, додаються ще і жири з олії, які при термообробці перетворюються на канцерогени, тобто, є дуже шкідливими для здоров'я. М'ясоїди, які воліють смажити свій улюблений продукт, як правило, страждають від ожиріння, а також жінки мають целюліт.

Вчені з'ясували, що, незважаючи на популярна думка, вівсяна каша не є ідеальною їжею для сніданку. Дієтологи стверджують, що у вівсянці міститься фитинова кислота, яка сповільнює процес пробудження організму.