Самий відомий тренер країни Аніта Луценко показала ефективний комплекс вправ з самим простим інвентарем – резинкою для фітнесу. Вона запевняє, що всього 4 вправи змусять твої м'язи швидко прийти у форму. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Новий комплекс вправ легкий для виконання вдома і не вимагає громіздкого спеціального обладнання. Замість тренажерів Аніта рекомендує використовувати гумку для фітнесу. Вони бувають різного рівня складності і кожен може підібрати собі потрібну.

ПРИСІДАННЯ З ВЫПРЫГИВАНИЯМИ

Важливо при виконанні вправи тримати спину прямою, дивитися перед собою, а розташувати ноги трохи ширше плечей. Важливо відчувати напругу від гумки.

Популярні новини зараз

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Присідати треба на вдиху, схрестивши руки перед собою. На виході сильно выпрыгивай вгору, відштовхуючись всій ступні від підлоги. Постарайся стрибати якомога вище. Торкнувшись підлоги без затримок йди знову в присед. Повторити 10 разів.

НАХИЛ З НОГОЮ В БІК

Ноги зігнуті в колінах, тулуб злегка нахилений вперед. Спина рівна, м'язи преса напружені. По черзі відводиться то права, то ліва нога в сторону, що протилежна рука торкається підлоги близько стопи. Повторювати по 10 разів на кожну ногу.

ПІДЙОМ ТАЗУ З РОЗВЕДЕННЯМ КОЛІН

Важливо, щоб голова була притиснута до підлоги, а руки витягнуті уздовж тулуба. Ноги зігнуті в колінах. Гумка натягнута вище колін. Підніми таз якомога вище, у верхній точці розведи коліна в сторони.

Сідниці постійно в напрузі, зведи коліна і опусти таз вниз, але не клади на підлогу.

КРОКИ БОКОМ

У положенні полуприседа (не встаючи) переміщатися в бік приставним кроком, повністю не стуляючи ноги. Головне – відчувати, як гумка тримає ноги в напрузі. 10 кроків в один бік і відпочинку 10 кроків в іншу сторону.

Нагадаємо, як займатися спортом на свіжому повітрі.

Як повідомляв Знай.іа, про 5 найбільш марних вправ при схудненні.

Також Знай.ua писав про 5 цінних правил, як бути здоровим.