Самий відомий тренер країни Аніта Луценко показала ефективний комплекс вправ з самим простим інвентарем – резинкою для фітнесу. Вона запевняє, що всього 4 вправи змусять твої м'язи швидко прийти у форму. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Новий комплекс вправ легкий для виконання вдома і не вимагає громіздкого спеціального обладнання. Замість тренажерів Аніта рекомендує використовувати гумку для фітнесу. Вони бувають різного рівня складності і кожен може підібрати собі потрібну.

ПРИСІДАННЯ З ВЫПРЫГИВАНИЯМИ

Важливо при виконанні вправи тримати спину прямою, дивитися перед собою, а розташувати ноги трохи ширше плечей. Важливо відчувати напругу від гумки.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Присідати треба на вдиху, схрестивши руки перед собою. На виході сильно выпрыгивай вгору, відштовхуючись всій ступні від підлоги. Постарайся стрибати якомога вище. Торкнувшись підлоги без затримок йди знову в присед. Повторити 10 разів.

НАХИЛ З НОГОЮ В БІК

Ноги зігнуті в колінах, тулуб злегка нахилений вперед. Спина рівна, м'язи преса напружені. По черзі відводиться то права, то ліва нога в сторону, що протилежна рука торкається підлоги близько стопи. Повторювати по 10 разів на кожну ногу.

ПІДЙОМ ТАЗУ З РОЗВЕДЕННЯМ КОЛІН

Важливо, щоб голова була притиснута до підлоги, а руки витягнуті уздовж тулуба. Ноги зігнуті в колінах. Гумка натягнута вище колін. Підніми таз якомога вище, у верхній точці розведи коліна в сторони.

Сідниці постійно в напрузі, зведи коліна і опусти таз вниз, але не клади на підлогу.

КРОКИ БОКОМ

У положенні полуприседа (не встаючи) переміщатися в бік приставним кроком, повністю не стуляючи ноги. Головне – відчувати, як гумка тримає ноги в напрузі. 10 кроків в один бік і відпочинку 10 кроків в іншу сторону.

Нагадаємо, як займатися спортом на свіжому повітрі.

Як повідомляв Знай.іа, про 5 найбільш марних вправ при схудненні.

Також Знай.ua писав про 5 цінних правил, як бути здоровим.