Якщо у твоєму серці панує молодість, а тіло жадає руху і здоров'я, при цьому в паспорті вказана не наймолодша дата народження, значить твій ментальний вік перебуває поза простором і часом. Як це пояснюють фахівці читай в матеріалі Clutch.

Вчені прийшли до висновку, що не дата в паспорті визначає людину. Людині стільки років, на скільки він себе почуває.

"Коли доросла людина відчуває себе набагато молодшою свого справжнього віку, це впливає на його ключові щоденні рішення, які визначають подальше життя", — пояснює фахівець Брайан Носек з Університету Вірджинії.

Дослідження довели, що відчуття власного віку може впливати і на стан здоров'я. Як тільки експерти це зрозуміли, тут же активно почали вивчати, як біологічні, психологічні та соціальні фактори формують наше відчуття старіння. Вже на перших порах експерименту вчені з'ясували, що те, на скільки років відчуває себе людина, може впливати на її психічне і фізичне здоров'я.

Популярні новини зараз

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Засмагла Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" влаштувала конкуренцію довгим ногам Полякової: "Гаряча штучка"

Показати ще

Є і зворотна сторона медалі. Якщо людина вважає себе старою і вірить паспортному віку, то ризик захворіти серйозними захворюваннями збільшується на 18-25%, крім того, можливість передчасної смерті також зростає. Обґрунтувати це можна наступним чином: коли людина почуває себе молодою, вона вибирає відповідні заняття, у неї з'являється багато хобі, вона подорожує і займається фізичною активністю. Але якщо людина пригнічена, забудькувата і фізично вразлива, вона буде відчувати себе старою.

Таким чином, вчені зробили головний висновок, що внутрішній вік набагато краще передбачає стан здоров'я людини, ніж дата, зазначена в паспорті. Важливо не звертати увагу на встановлені стереотипи, а уважно прислухатися до того, що говорить твоя внутрішня людина, що відповідає за поведінку, думки. Якщо у неї багато енергії і бажання вершити великі справи, то навіщо себе обмежувати в цьому через якісь цифри в паспорті.

Нагадаємо, правильна дієта може не тільки поліпшити самопочуття і прибрати зайві килограми, але і сповільнить процес старіння.

Як повідомляв Знай.ua, ці 5 продуктів приберуть зморшки назавжди.

Також Знай.ua писав, група вчених провела серію досліджень, у результаті яких зуміла з'ясувати причину, по якій в жіночому організмі передчасно запускається процес старіння.