Чи часто ви замислювалися про те, що пора поміняти будь-які побутові речі? При недотриманні деяких правил гігієни ваш будинок не просто стане негігієнічним місцем, але може бути просто небезпечним для життя. Передає Clutch.

Губка для посуду

Помічника в митті посуду потрібно викидати вже через тиждень використання. Насправді губка - це ідеальне середовище для поширення бактерій, тому якщо міняти її рідко, виявиться, що вона брудніше сидіння унітазу.

Кухонна ганчірка

Популярні новини зараз
Сім'ї отримають по 5000 гривень: хто у списку Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома Тарифи просто непідйомні для пенсіонерів: українці тікають від "Київстар"
Показати ще

Найкраще кожен раз брати нову кухонну ганчірку, бо вона - це величезний розсадник різних мікробів. Якщо ж у вас немає такої можливості, періть ганчірки якомога частіше руками або при високій температурі в машинці.

Контейнер для їжі

Звичайно, ланчбокси з пластика - це порятунок для офісних співробітників. Але часто при їх миття на поверхні з'являються подряпини і тріщини, які заселяють бактерії. Фахівці радять якомога частіше міняти посуд для обідів.

Дошка для нарізання

Пластикові дошки краще міняти хоча б раз на рік, або ж завести спеціальну поверхню для нарізки сирого м'яса і риби.

Губка для тіла

Натуральні губки і мочалки з люфи варто міняти кожні 2-3 місяці, синтетичні - 2-3 рази на рік. Літо - час підвищеного ризику розвитку грибкових інфекцій через ходьбу у відкритому взутті, відвідування басейнів, пляжів і купання в водоймах, тому влітку лазневі аксесуари краще міняти частіше, раз в 2 місяці.

Кімнатні тапочки

Пот і волога, що потрапляють на тапки в процесі носіння і під час прийняття душу, миття посуду і прибирання, створюють сприятливе середовище для розмноження бактерій. Щоб знизити ймовірність зараження грибком, є сенс оновлювати тапочки раз або два на рік.

Постільні приналежності

На наволочку кожен день потрапляють відходи життєдіяльності людини. Ці речовини притягують до себе цілі полчища кліщів. Якщо у вас проблеми зі шкірою, спробуйте частіше міняти постільну білизну. Подушки і ковдри краще регулярно прати при високій температурі або віддавати в хімчистку.

Фільтр для води

Виробивши свій ресурс, фільтри для води стають розсадниками збудників небезпечних захворювань, тому краще подбати про їх своєчасної заміни.

Щітка для волосся

Щітку для волосся навіть при постійному миття варто міняти приблизно раз на рік, і раніше - якщо її щетинки почали випадати або втрачати захисні кульки на кінцях.

Станок для бриття

Використовуючи старий верстат для гоління можна не тільки порізатися, а й завести безліч небезпечних інфекцій.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", влітку продукти і їжа псуються неймовірно швидко. З'являється безліч комах, здатних переносити інфекції, а також активізуються різні віруси. Тому літо це не тільки період активних відпусток, подорожей і пікніків, а й період підвищеної небезпеки, пов'язаний з великою кількістю харчових отруєнь.