Нещодавно вченим вдалося розшифрувати уривок однієї із книг Нового Завіту.

У тексті зашифровано апокаліптичне послання про масштабну війну Росії та Китаю проти Сполучених Штатів. Про це йдеться в замітці, опублікованій вітчизняними інтернет-ЗМІ.

На думку вчених, які працювали зтекстами, пророцтво про початок збройного конфлікту міститься у Одкровенні Іоанна Богослова.

Апокаліпсис пророкує об'єднання армій "царів східних", йдеться в матеріалі. Вчені запевняють, що в даному уривку йде мова про об'єднання Росії і Китаю.

Популярні новини зараз

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

"Бачили всі пози": сотні харків'ян стали свідками "полунички" в меблевому салоні, - гарячі кадри

"Солдати без розпізнавальних знаків": Одесу сполохала колона військової техніки в місті

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Після того, як дві країни укладуть союз, спалахне війна, в ході якої Москва і Пекін протистоятимуть США, вважають тлумачі Біблії. В результаті зіткнення загине третина людства.

Нагадаємо, англійський фізик-теоретик, космолог і письменник Стівен Хокінг перед своєю смертю дав людям установку якомога швидше покинути Землю і освоїти іншу планету.

За словами Хокінга кліматичні зміни призведуть нашу планету до катастрофічної екологічної ситуації. Точка неповернення буде пройдена вже в найближчому майбутньому. Середня температура на Землі буде стрімко підвищуватися і досягне 300 градусів. Після цього все живе на Землі загине від кислотних дощів.

Вчені після смерті Хокінга прийшли до висновку, що рано чи пізно нашу планету знищить Сонце. Через 3,5 млрд років зірка стане настільки величезною, що вся вода на Землі просто випарується. Вижити в таких умовах не зможуть навіть бактерії.


Як писав раніше Знай.ua, дослідники переконані, що кататсрофи не минути і в людства більше не лишилося шансів на порятунок.

А причиною цьому винні самі люди та їх діяльність, яка згубно діє на планету.

Так, катастрофи не минути, оскільки зупинити глобальне потепління клімату і як наслідок, земляни скоро побачать справжній Апокаліпсис.

Про це повідомляє "Vladtime"

Проблема у тому, що на планеті з неймовірними темпами зростає концентрація вуглекислого газу, що призводить жо парникового ефекту.


Також Знай.ua писав про те, що британські вчені з Плімутського університету зробили відкриття, яке по суті змусить переписати підручники.