На днях експерти інопланетних цивілізацій зробили сенсаційну заяву. Так виявилося, що на дні озера Байкал мешкають прибульці з загадкової планети Нібіру. До речі, таємниці найбільшого прісноводного озера Землі давно не дають спокою уфологам вже багато років. Про це зазначає Vista News.

До прикладу, фахівці відзначають, на Байкалі до деяких острівців неможливо наблизитися – відразу починається шторм з сильним зустрічним вітром.

На думку альтернативних експертів, в цих точках стоїть на приколі флот прибульців, підійти до якого заважають потужні позаземні військові технології.

До всього іншого, уфологи відзначають, що землетрус на Байкалі співпав з передбачуваним часом появи "Зірки смерті" поруч з нашою планетою.

Популярні новини зараз

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще

А ось конспірологи вважають, це доводить, що прибульці з Нібіру перед висадкою на Землю привели в бойову готовність свої кораблі.

Припущення фахівців не можна назвати голослівними, так як їх підтвердили знімками, зробленими з борту Міжнародної космічної станції.

З космосу видно, що льодовий покрив озера в деяких місцях набагато тонше, ніж у інших. Чіткого пояснення цьому факту вчені дати не змогли, однак конспірологи вважають, що винні в цьому кораблі прибульців, випромінювання яких і призводить до танення льоду.

Варто відзначити, що за останні 2 з невеликим місяця експерти тричі оголошували про кінець світу. Перший був призначений на 16 серпня, потім його перенесли на 19 вересня, а потім відклали до 23 вересня. Вважається, що від зіткнення з Нібіру Землю вберегли саме прибульці.

Нагадаємо, техніка агентства NASA, поміщена на великому повітряній кулі, зуміла зняти рідкісне явище природи - сріблясті хмари, також мають другу назву - "мезосферні".

Як повідомляв портал "Знай.uа" несподівана знахідка була виявлена вченими на території штату Юта. Дослідники змогли помітити загадкові зображення чоловічків, які, передбачувано, залишили жителі інших планет під час екскурсії на Землю.

Також "Знай.uа" писав, вчені з допомогою телескопа Hubble випадково виявили загадковий джерело інфрачервоного світла, і знаходиться він на відстані 800 світлових років від Сонця.