Перфекціонізм – фактор ризику психічних розладів, зокрема тривожності і депресії, розладів харчової поведінки і алкоголізму.

Про це йдеться в результатах дослідження канадських вчених.

У дослідженні взяли участь 263 особи у віці від 18 до 25 років, які іноді випивають. Всі вони щодня, в ході 20-денного експерименту, заповнювали анкети, в яких оцінювався рівень перфекціонізму, емоційний стан, приводи випити і проблеми, пов'язані з алкоголем.

Вченим вдалося виявити, що перфекціоністи п'ють менше, проте частіше стикаються з проблемами, пов'язаними з алкоголем: професійним вигоранням, відсутністю на роботі, конфліктами.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

ЗСУ отримали спорядження рівня НАТО: відповідає найвищим стандартам

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

Люди, які всюди бачать недосконалість, часто відчувають негативні емоції (смуток, сором, гнів), відзначають дослідники. Фрустрація (марні очікування) доводить перфекционістів до пияцтва.

Нагадаємо, що багато хто з нас насолоджувався і ще буде насолоджуватися численними келихами вина, шампанського, гальбами пива, чарками горілки чи інших спиртних напоїв протягом зимових свят. Тому саме у січні ми можемо відчути необхідність відпочити від алкоголю.

Безалкогольний місяць - це найкращий вибір, який ми могли б зробити для нашого здоров'я, пише Medical News Today.

Раніше портал писав, що ліків від похмілля не існує, але є способи, які допоможуть полегшити хворобливий стан і швидше прийти в себе.

Британські дослідники з Сассекського університету прийшли до висновку, що місяць без алкоголю дозволить повернути контроль над споживанням спиртного, поліпшити стан шкіри і навіть схуднути.

Британські дослідники з Сассекського університету прийшли до висновку, що місяць без алкоголю дозволить повернути контроль над споживанням спиртного, поліпшити стан шкіри і навіть схуднути.

Нагадаємо, нові результати сканування організму показали, що регулярне вживання алкоголю шкодить серцю.

Як повідомляв портал Знай.ua, алкоголь в малих дозах може бути корисним для здоров'я

Також Знай.ua писав, дієтолог розповіла, чим правильно закушувати алкоголь.