Сучасні смартфони складаються з великої кількості компонентів, для виробництва яких використовують різні ресурси. За словами вчених, деякі з них доступні в обмеженій кількості і навіть перебувають під загрозою зникнення.

У виробництві смартфонів використовується близько 30 хімічних елементів. Деякі з них доступні в природі в дуже обмеженій кількості. Складності приносить і те, що ряд компонентів не підлягає повній переробці, повідомляє Daily Mail.

"Не дивно, що все в світі складається з 90 природних хімічних елементів. Кожен з них обмежений, а ми використовуємо наявний запас занадто швидко, тому що зникне не менш, ніж через 100 років", – заявив учений з університету Сент-Ендрюс у Шотландії Девід Коул-Гамільтон.

Розрядився смартфон
Розрядився смартфон

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Злата Огнєвіч готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "Каблучка у руці"

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Показати ще

Що зробити, щоб уникнути зникнення смартфонів?

Для запобігання повного зникнення з природи різних хімічних елементів вчені закликають людей своєчасно утилізувати старі телефони. За наявними даними, в країнах ЄС щомісяця викидається або замінюється близько 10 мільйонів смартфонів.

Раніше ми писали, що докомпанія Huawei рішуче має намір використовувати в оптиці камер майбутніх смартфонів технологію Liquid Lens. Китайський виробник розробляє потрійний модуль, який включає RGB-сенсор, монохромний модуль і TOF-датчик.

Замість традиційної оптики Huawei має намір використовувати модулі камери з "рідкими" лінзами Liquid Lens.

Ця технологія з'явилася більш ніж два десятиліття тому. Розробив її французький фізик Бруно Берг. На відміну від багатьох камер, в яких для зміни фокуса використовується механічний об'єктив або програмне забезпечення, камера з "рідкими" лінзами налаштовується шляхом регулювання обсягу матеріалу. Це може бути суміш олії і води.

Знай.uа писав, що смартфон Samsung Galaxy S10 неприємно здивував користувачів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Луїза Фернанда з центральної Колумбії захворіла після того, як з-за татуювання в її організм потрапила інфекція.

Як повідомляв портал "Знай.uа" група дослідників з Нью-Йоркського університету на чолі з Анжелікою Кортэлс вивчила зразки мумії, так званої Maiden, "Дівиці".