Американські вчені з Школи медицини Прітцкера при Чиказькому університеті висловилися про можливість створення ліків від одиночества.

І хоча ліки ще не готовий повністю, адже дослідження закінчаться тільки в червні 2019 року, можна сміливо сказати, що вчені практично створили ліки, яке рятує від почуття самотності.

Вчені виявили речовину, яка благотворно впливає на зони мозку, відповідальні за емоції та очікування неприємних наслідків – аллопрегнанолон. Іншими словами, ліки дозволяє обдурити наш мозок, і робить це без шкоди для людини.

Зіставивши стан учасників випробування до початку прийому препарату та під час експерименту, дослідники прийшли до висновку, що певні дози прегненолона ведуть до ослаблення суб'єктивного відчуття самотності. Враховуючи серйозність проблеми, це величезний крок для людства.

Популярні новини зараз
Окупанти підірвали Каховську ГЕС Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Нагадаємо, що відомий блогер показав, з чого складається Xiaomi Mi Mix 3, у якого є механізм слайдера в корпусі. Серед іншого, варто відзначити, що зрушується і развигается він за допомогою магнітів. Сам виробник заявляє, що якості механізму вистачить на 500 тисяч відкриттів і закриття камери. Однак, для тих, хто не користується фронтальною камерою його вистачить на дуже довго. До того ж, далеко не кожен любить користуватися фронтальною камерою.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple приготувала новий ігровий сервіс. Судячи з усього, яблучна компанія готується до випуску ігрового пристрою, типу iPod Touch, що раніше підтверджували інсайдери.

Знай.uа писав, що продажі Pixel 3 з тріском провалилися. Як виявилося, смартфон володіє величезною кількістю недоліків, серед яких навіть несправності камери, або постійні перегріви смартфона під час зарядки. Подивимося, яким буде Pixel 4, вихід якого заплановано на осінь 2019 року.