Нещодавно американці побачили новий непізнаний об'єкт.

Дивовижно, але деяким очевидцям вдалося зняти корабель прибульців на відео.

НЛО

Після тривалого вивчення матеріалів, деякі конспірологи заговорили про гуманоїдів з Нібіру.

За їхніми словами, на цьому НЛО прибульці з'явилися прямо з планети Х.

НЛО

У свою чергу, уфологи поки не висувають конкретних гіпотез.
Незважаючи на це, деякі інтернет-користувачі засумнівалися в правдивості відео і заявили, що ролик – підроблений.

Висновки залишаються лише за вами.

До слова, дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі виявили 72 дивних сигнали, коли розшифровували 400 терабайтів інформації, отриманої з карликової галактики. Вона знаходиться в 3 мільярдах світлових років від Землі.

Дослідження проводяться в рамках SETI - міжнародного проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

космос

Він діє з 1959 року, а передумовою його існування стала теза про те, що будь-яка технологічно розвинена цивілізація спроможна подавати сигнали на якійсь певній частоті. Пошуки фінансуються американськими компаніями та NASA.

прилади

Джерело сигналу, який отримав умовну назву FRB 121102, - унікальне, оскільки тільки воно регулярно подає швидкі радіоспалахи такого типу.

Знайдені сигнали - це швидкі, але відчутні радіоімпульси. Щось схоже вчені вже спостерігали у 2007 році, проте лише зараз знахідка привернула увагу вчених.

космос

"Природа об'єкту, що їх виробляє, невідома", - кажуть в SETI. Існує кілька теорій походження сигналів, одна з них навіть припускає, що вони посилаються розумної позаземною субстанцією.

Минулого року вчені з Гарвардського університету припустили, що імпульси можуть бути витоками енергії з потужних передавачів, збудованих позаземними цивілізаціями, які здійснюють космічні експедиції.

На думку дослідників, для таких експедицій може використовуватись принцип так званого сонячного вітрила. Невеликий тиск, створюваний світлом (фотонами), може давати слабке, але постійне прискорення, яке теоритично дало б космічному кораблю зрештою досягати швидкостей, близьких до світлових.

космос

Сигнали, про які йде мова, були виявлені за допомогою радіотелескопу "Грін-Бенк" в американському штаті Західна Вірджинія. Науковий співробітник Берклі Джеррі Чан розробив спеціальний алгоритм, який використовувався для детального вивчення 400 терабайтів радіоінформації.

Нагадаємо, група вчених із різних університетів встановила справжню причину вимирання Homo floresiensis або так званих хоббітів. Так, на думку дослідників маленьких людей знищило виверження вулкана.

Як повідомляв Znaj.ua, американські дослiдники винайшли новий препарат, який швидко вбиває вірус грипу без побічних ефектів для організму.

Також Znaj.ua писав про те, що жителі китайського міста Юйлинь, розташованого в провінції Щеньси, виявили в небі дивну аномалію – загадкову хмару, яка переливається всіма кольорами веселки.