Американські дослідники провели дуже цікаву, і швидше за все корисну роботу. Відомо, що група вчених з декількох університетів США додали до двох стандартних пар азотистих основ ще дві. В результаті вийшов полімер hachimoji DNA з вісьмома нуклеотидами.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки повідомленням видання Sceince Alert.
Вчені пояснили, що ДНК і РНК складаються з чотирьох нуклеотидних основ - A, T, G, C, у кожній з них знаходяться азотисті основи - аденін, тимін, гуанін і цитозин відповідно.
У синтезованої ланцюжку ДНК, закодованої літерами Z, P, S, B, знаходяться водневі зв'язки ZP і SB. За словами хіміка Стівен Беннер, аналіз хатимодзи-ДНК дозволить зрозуміти, як життя за межами Землі може зберігати інформацію.
Ці нові букви вводять десятки нових хімічних параметрів в структуру подвійної спіралі - дослідники сконструювали сотні спіралей хатимодзи-ДНК, які складаються з різних конфігурацій природних і синтетичних основ, а потім перевірили їх стійкість. Крім того, ланцюжок хатимодзи-ДНК володіє власною регулярною структурою, яка не залежить від послідовності елементів.
Варто нагадати, що деякі напої та продукти можуть викликати втома і сонливість. Про це розповіла виданню Аіф лікар-дієтолог, кандидат медичних наук.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американські вчені провели дослідження і з'ясували, від чого залежить людська краса.
Психологами було проведено спостереження, в ході якого встановлена цікава закономірність. Такий висновок фахівців, що генетика абсолютно не впливає на красу. Головні фактори у цьому питанні – це соціальні аспекти, тобто загальноприйняті "стандарти" в тому чи іншому суспільстві. У ході дослідження фахівці зверталися до учасників експерименту з проханням оцінити по фото, наскільки красивий той чи інший людина. Результати показали практично ідентичні відповіді.
Нагадаємо, п'яна жінка за кермом трохи не знеструмила Київ з-за сварки з чоловіком.
Як повідомляв Знай.uа перебудовує ДНК: генетики розповіли, як алкоголь викликає залежність.
Знай.uа писав, у Канаді виявили рідкісну єнота: один на 750 тисяч особин.