Вчені виявили частину Всесвіту, якої не вистачає. Її виявили американські астрофізики з Колорадського університету в Боулдері, повідомляє Nature.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Повідомляється, що дослідники виявили недостатню кількість баріонної речовини у Всесвіті. Вона знаходиться в так званій тепло-гарячої міжгалактичному середовищі.
Із звичайної матерії складаються всі відомі об'єкти, включаючи білі карлики та нейтронні зірки. Однак у рамках стандартної космологічної моделі вчені припустили, що у Всесвіті повинна бути приблизно в півтора рази більше баріонної речовини, що виявили.
"У новій роботі відсутня частина дійсності представлена нитками кисню, температура яких досягає одного мільйона градусів Цельсія. Ці структури розташовуються в міжгалактичному просторі, де знаходиться до 60 відсотків від звичайної матерії Всесвіту", - сказано в повідомленні.
Популярні новини заразЯкщо ви принесете це до ПФУ, то залишитеся без пенсій: фахівці попередили українців "Нафтогаз" дозволив українцям власноруч робити дуже важливу довідку: можна зекономити тиждень "Жодних рейдів": у ТЦК пояснили, для чого насправді приходять до кав’ярень та клубів З 1 грудня платитимуть за пільговим тарифом: у кого зменшаться рахунки за світлоПоказати ще
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що грузинські фахівці збираються культивувати на Марсі виноград після того, як четверту від Сонця планету колонізують.
Для вивчення можливості вирощування лози на Марсі планується створити робочу групу за участю держструктур, освітніх і дослідницьких установ.
Повідомляється, що спеціально для здійснення цих планів, в одному з тбіліських готелів створюється перша в регіоні урбаністична вертикальна теплиця-лабораторія, яка почне роботу з вересня. В ній будуть вирощувати, досліджувати і розвивати спеціальні сорти виноградної лози, які більш пристосовані до выживаниях в умовах суворого клімату.
Такий проект, вважають його автори, "важливий для позиціонування країни не тільки в процесі становлення регіональних технологічним хабом, але і для популяризації найдавнішої історичної та культурної спадщини Грузії".