Континент, який займає південний полюс нашої планети, покритий льодом товщиною до 4,8 кілометра.

І це не дивно, адже Антарктичний крижаний щит містить в собі до 90% всього льоду нашої планети! Однак якщо комусь із вас раптом здасться, що крім вічної мерзлоти тут не відбувається нічого цікавого, то поспішаємо помітити - сніжна пустеля в Антарктиді ховає під своїми льодами чимало таємниць, а вже про те, що відбувається з материком останнім часом, багато хто взагалі не розуміє. Автор представленого нижче відео розповість про все у подробицях.

Нагадаємо, група вчених з університету Дрекселя у США виявила, що з двохтисячних років під льодами Антарктиди фіксують постійну сейсмічну активність, а вона з шаленою швидкістю збільшується. Про це повідомляють ЗМІ.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

В'ячеслав Узєлков підставив свою голову під удар заради "Зважених та щасливих": "Був найкращим..."

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

Згідно з інформацією, в 2009 році вчені виявили, що в океані почалася сейсмічна активність, яка за своєю потужністю втричі більше, ніж в інший час. Антарктида може піти під воду через такий землетрус. Аномальну активність плит під землею фіксують за допомогою спеціального обладнання GAMSEIS.

Поруч можна побачити на скелі нацистський символ - імперський орел. Крім цього, неподалік від таємничої споруди зберігся підводний човен завдовжки в сотню метрів, вмерзлий у лід. На думку дослідника, німці гинули від голоду і холоду, виявившись кинутими фюрером. У підсумку, останній вижив нацист підірвав військову базу Третього рейху. Фотознімки, вивчені уральським дослідником, зроблені агентством NASA ще в 2009 році.

Як повідомляв раніше Знай.ua, на знімках Антарктиди, зроблених супутником, дослідник з Уралу Валентин Дегтярьов угледів секретну базу Третього рейху, яка носила назву "Новий Берлін".

Вчений упевнений, що знайдена загадкова споруда - не що інше, як "Новий Берлін" - база, до якої Гітлеру так і не вдалося дістатися. Дослідник стверджує, що на фотографіях, зроблених міжнародним космічним агентством NASA, добре можна розглянути будівля круглої форми з діаметром близько 40 метрів. База зі свастикою пофарбована захисною фарбою. Про це пишуть російські ЗМІ.

Також Знай.ua писав про те, що на YouTube-каналі "Conspiracy Depot", який веде популярний у вузьких колах уфолог Грехем Мейпл, з'явилося відео, в якому чоловік ділиться зі своїми читачами цікавою новиною: на супутникових знімках Антарктиди в програмі "Google Earth" уфолог помітив дивний джерело світла в районі південно-східного узбережжя материка.