На похороні Йосипа Кобзона стало зле російському співакові Борису Мойсеєву. Артист приїхав в зал Чайковського, поруч з ним були помічники: пересуватися самостійно було вкрай важко.


Похорон Кобзона: Мойсеєв ледь не втратив свідомість


Припускають, що причина поганого самопочуття - перенесений інсульт, який серйозно підкосив здоров’я вже немолодого виконавця. Трохи пізніше Мойсеєв все ж таки знайшов у собі сили ходити самостійно, але зовсім ненадовго: співака повели під руки ще до закінчення прощальної церемонії, повідомляє Politeka.


У соціальних мережах користувачі відзначають, що артист виглядає на фотографіях вкрай пригніченим і постарілим. Старий приятель Мойсеєва, продюсер Андрій Разін підтвердив, що артист сильно здав останнім часом. Розбив інсульт чоловіка ще в 2010 році, і з тих пір співакові так і не вдалося повністю відновитися. На щастя, мова, інтелект і здатність пересуватися збереглися.

Популярні новини зараз

Насті Каменських мало? Потап вирішив повернутися до своєї колишньої "любові"

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще


Як відомо, Йосип Кобзон помер 30 серпня на 81-му році життя. Похорон співака відбувся в неділю, 2 вересня, на Востряковському кладовищі в Москві. Ховали його по єврейських традиціях. Відзначається, що на час похорону Кобзона кладовище закрили. Там ввели «спецрежим». На похорон пускали тільки за перепустками, в той час як саме кладовище оточили.


У Концертному залі ім. П.І. Чайковського проходила церемонія прощання. Попрощатися з Йосипом Кобзоном приїхав російський президент Володимир Путін і прем’єр-міністр Дмитро Медведєв. Також була помічена і Алла Пугачова.

Фотографії з похорону з Кобзоном вже потрапили в мережу. На порожній могилі, яка засипана піском, поки розміщено тільки чорну табличку з ім’ям співака і роками його життя. Відзначимо, що Кобзона поховали поруч з його матір’ю, як він того просив.


Дивіться: похорон Кобзона


Нагадаємо, український журналіст розповів про відносини із Кобзоном.
Як повідомляв Знай.ua, опубліковано передсмертні зізнання Говорухіна.
Також Знай.ua писав, у Росії помер Йосип Кобзон.