Запроданка співачка Анна Седокова, яка живе і активно будує кар'єру в Росії, поділилася з шанувальниками особистими переживаннями.

Дівчина зізналася в самому принизливому, що вона коли-небудь робила за гроші. Однак чомусь не всі перейнялися до неї співчуттям.
Мати трьох дітей розповіла, що їй довелося пережити. Всього лише через одного корпоративу співачка ридала в номері готелю не менше години.

Анна була обурена, що на такому заході люди не тільки пили, але і їли шашлик. Але найжахливішим було те, що очікували від співачки, що вона буде їх розважати. Це буквально спустошило виконавицю, яка молиться перед кожним своїм концертом.

"Хочеться помитися і змити з себе весь цей пекельний присмак. Корпорат - це коли люди, у яких є зайві гроші, запрошують собі артистів, щоб вони їх веселили. І ось ти виходиш на сцену, прилітаєш, залишаючи, тих, кого любиш, командою налаштовуєшся, фарбуєшся красиво, читаєш молитву перед сценою, дякуєш Богові за професію перед сценою, а потім виходиш на неї...", - скаржиться Седокова.

Вона жахливо себе почувала, коли заспівала, навіть пожартувала і раптом зрозуміла, що оточуючим на неї начхати. Анна зазначила, що на неї дивилися, як на чергового клоуна, який прийшов їх розважити в черговий нудний день. Сєдокова мріє більше ніколи не зазнати такого приниження, однак не може, адже їй потрібно багатьох утримувати.

View this post on Instagram

Только что у меня был один из худших концертов в моей жизни. Лежу реву в номере уже час. Хочется помыться и смыть с себя весь этот адский привкус. Корпорат - это когда люди, у которых есть лишние деньги, приглашают себе артистов, чтобы они их веселили. И вот ты выходишь на сцену, прилетаешь, оставляя, того кого любишь, командой настраиваешься, красишься красиво, молитву читаешь перед сценой, благодаришь Бога за профессию перед сценой, а потом выходишь на неё... А люди в зале сидят, едят шашлык и смотрят на тебя, как на клоуна. Развлекай нас , а мы устали, посидим. А ты же профессионал . Люди же должны радость и счастье от твоего выступления получить. Ты и так и эдак и пошутила и спела вместе песню, а понимаешь, что тем, кто в зале, им похуй на тебя. Ты просто очередной клоун, который пришёл их развлечь в этот очередной скучный день в их жизни. Я мечтаю когда-то стать таким большим артистом, чтобы позволить себе никогда не испытывать такое чувство унижения, но я не могу. Мне нужно содержать семью, бизнес. У меня миллион сотрудников. Мои на меня ругаются. Говорят, ну что же ты так близко все воспринимаешь к сердцу, а я не могу. Я в эту профессию пришла для того , чтобы делать кого-то немножечко счастливее и точно не себя. Вы простите меня, что сорвалась. Просто сложно сейчас, но я обещаю собраться и стать лучше и успешнее, чтобы больше никогда не оказаться в этом аду. И знайте, что вы - мой свет.

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Не переживайте, найголовніше здоров'я", "Ганнуся потрібно бути трошки пофигисткою. Живіть музикою, не звертаючи уваги на таку шваль. Удачі вам і позитиву", "бидло є всюди!", "Просто зачепили чиєсь ЕГО. Я ж така класна, гарна зірка, а їм на мене пох...От і все", " Ти не охрініла? Зміни репертуар, припини продавати себе задешево і може тоді не доведеться "принижуватися" перед людьми, які прийшли відпочити на корпоратив після роботи. Ні краплі не шкода тебе", "Клоунеса", " Ти себе недооцінюєш. А те, що у тих людей немає подяки, так це особисто їх вихованість", - пишуть коментатори.

Нагадаємо, Седокова без ліфчика розповіла про правила життя.

Як повідомляв "Знай. ua", Сєдокова в піджаку на голе тіло зізналася, про що її нова пісня.

"Знай. ua" писав, що Седокова вивалила груди прямо в оптиці. Анна Сєдокова вирішила ненав'язливо вставити рекламу в селфи, однак її відразу розкусили.