Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка будує кар'єру на російському телебаченні і нещодавно народила первістка, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала зворушливе відео з чоловіком.

На відео, яка з'явилася в записі Регіни Тодоренко, вона позує разом з чоловіком Владом Топаловим. Як виявилося, артист підготував для телеведучої сюрприз у вигляді пісні про їх кохання, а сама Регіна взялася знімати кліп на цю пісню. Саме ця відеоробота з'явилася на сторінці зірки в мережі.

У кліпі Регіна і Влад обіймаються, цілуються, грають у сніжки і просто дуріють. А в кінці фрагмента ролика на сторінці Тодоренко, вона з Топаловим заглядають в коляску з немовлям. Далі в кадрі з'явилися крихітні ніжки дитини в милих шкарпетках. Як відомо, 5 грудня Регіна народила первістка. Стать дитини, як і її ім'я закохані поки не розголошують. Але у своїх публікаціях в мережі Тодоренко дякує шанувальникам за підтримку і привітання.

View this post on Instagram

Ребята , дорогие наши, мы благодарим вас за терпение и уважение к нашему самому прекрасному событию в мире. Большинство из вас привыкли, что все артисты сразу выставляют на показ свою личную жизнь. Мы с Владиславом Михайловичем мыслим немного по-другому и очень трепетно относимся к тому, что происходит между нами. Поэтому лишний раз боимся громко кричать о своей любви. Уверена , многие, особенно те, кто уже стал родителями, поймут нас правильно. 5-го декабря свершилось большое чудо - в нашу жизнь пришёл новый ЧЕЛОВЕК. К этому событию мой муж написал для меня песню #ОРЕЛИЛИРЕШКА . ❤️❤️❤️Благодарю тебя, любимый @vladtopalovofficial ! Как только я её услышала , сразу же взялась за создание клипа!!! Чтобы много не писать , пусть за нас скажет наша песня и маленькая, но уже такая грандиозная история 🙏🏻 ССЫЛКА на полное видео в профиле #регинатодоренко #регинапутешественница🌎🌏🌍 #владтопалов Режиссер - @richlazarus #орелирешка

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Показати ще

"Хлопці, дорогі наші, ми дякуємо вам за терпіння і повагу до нашої найпрекраснішої події в світі. Більшість з вас звикли, що всі артисти відразу виставляють на показ своє особисте життя. Ми з Владиславом Михайловичем мислимо трохи по-іншому і дуже трепетно ставимося до того, що відбувається між нами. Тому зайвий раз боїмося голосно кричати про свою любов. Впевнена, багато хто, особливо ті, хто вже став батьками, зрозуміють нас правильно. 5-го грудня відбулося велике чудо – у наше життя прийшла нова ЛЮДИНА. До цієї події мій чоловік написав для мене пісню. Дякую тобі, коханий @vladtopalovofficial! Як тільки я її почула, одразу ж взялася за створення кліпу! Щоб багато не писати, нехай за нас скаже наша пісня і маленька, але вже така грандіозна історія. ПОСИЛАННЯ на повне відео в профілі", - написала Регіна.

Шанувальники зірки в захваті від її публікації, а ще від того, що на відео, вони з Владом такі щасливі. До того ж, це вперше зіркова пара показала своє дитя.

View this post on Instagram

Ребятааааа, дорогие! Спасибо 🙏🏻 за добрые комментарии) благодаря вам мы развиваемся и покоряем новые вершины , именно вы мотивируете нас идти только вперёд ❤️ Сейчас , как никогда, нам очень важна ваша поддержка ! Заходите по ССЫЛКЕ , что у меня в профиле и голосуйте за песню мужчины моего сердца @vladtopalovofficial #ТамГдеТы 😘😘😘 Наши невероятно красивые колечки - @korloff_moscow 😍 #регинатодоренко #регинапутешественница🌎🌏🌍

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Нагадаємо, вагітна Тодоренко повеселила мережу своїми раскоряками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Тодоренко і Топалов показали ідеальну осінь.

Також портал "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко показала, як виглядала до знайомства з Топаловим.