Відома українська травесті діва Монро активний користувач соцмереж, вона часто ділиться фотографіями, новинами і навіть порадами зі своїми шанувальниками в Instagram. Але в цей раз Невгамовна Монро, як вона сама себе називає, опублікувала в Instagram новий пост про Національний відбір на Євробачення 2019 і про переможницю MARUV.

На своїй сторінці в соцмережі Монро опублікувала цікаву фотографію в незвичному образі. На знімку вона постала на огляд публіки у синій блискучій масці кролика, з яскравим макіяжем і пишною розпущеною шевелюрою. У підписі до фото Монро висловила свою думку про фінал Нацвідбору на Євробачення 2019, і навіть політику приплела.

"Ось гидко на душі... Ніби і заслужена перемога у @maruvofficial, і всі молоді артисти, гідні, цікаві, видно, що хвилюються і для них важливо поїхати саме на конкурс! А відчуття, ніби з'їла лайна пуд. Копни глибше в кожного з нас, знайдеш таке, що захочеться забути, що знав колись. Але ми не там, не на сцені, і нас не питають.

Хоча реальність демонструє інше. Кожен винен в тому, що відбувається. Ми ігноруємо вибори, ми продаємо та продаємося, нам простіше скинути рішення на когось, а потім обурюватися, що за х@я... зізнайтеся, ми просто не знаємо, що робити? І патріотичні гасла, на жаль, не допоможуть! І я твердо впевнена, народ гідний своїх правителів! А значить поки що так", - написала Монро.

Популярні новини зараз

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Показати ще

View this post on Instagram

Вот гадко на душе... Вроде и победа заслуженная у @maruvofficial, и артисты все молодые, достойные, интересные, видно, что волнуются и для них важно поехать именно на конкурс! А ощущение, как-будто съела дерьма пуд((( Копни глубже в каждого из нас, обнаружишь такое, что захочется забыть, что знал когда-то. Но мы не там, не на сцене, и нас не спрашивают. Хотя реальность демонстрирует другое. Каждый виноват в том, что происходит. Мы игнорируем выборы, мы продаем и продаемся, нам проще скинуть решение на кого-то, а потом возмущаться, что за х@я...признайтесь, мы просто не знаем, что делать? И патриотические лозунги, увы, не помогут! И я твердо уверена, народ достоин своих правителей! А значит пока так. #НеугомоннаяМонро Прямой эфир с итогам и впечатлением сохранила. Ссылка в био профиля. Спасибо. Нас сегодня было 2.2К 😍 Это п@здец Как много для меня!

A post shared by Неугомонная Монро (@monritta) on

Шанувальники травесті-діви не змусили себе чекати і почали активно коментувати пост Монро. Кожен з користувачів почав писати свою думку щодо тих питань, які піднімає Монро у своїй публікації.

Нагадаємо, невгамовна Монро вставила свої п'ять копійок у скандал навколо Нацвідбору на Євробачення 2019.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що травесті-діва Монро показала неймовірне.

Також портал "Знай.uа" писав, що травесті-діва Монро змінила імідж і загуляла з "подружками" в Лондоні.