Російський музикант Децл, він же Кирило Толмацький помер 3 лютого в гримерці через кілька хвилин після завершення свого концерту. Дана смерть шокувала рідних і фанатів музиканта.

Близькі люди говорили, що він трохи скаржився на погіршення стану за кілька днів до смерті, проте ніколи не мав серйозних проблем зі здоров'ям.

У понеділок, 4 березня, стала відома справжня причина смерті Децла.

Децл помер внаслідок гострої серцевої недостатності, що стала ускладненням захворювання серцево-судинної системи. Це офіційні результати судово-медичної експертизи.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Насті Каменських мало? Потап вирішив повернутися до своєї колишньої "любові"

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що єдиний спадкоємець репера за заповітом – це його син Антоній (Тоні). У даний момент йому 13 років.

Про це стало відомо з сторінки в Instagram його батька і продюсера Олександра Толмацького.

Незадовго до смерті Децл озвучив, кому будуть належати його авторські права: він просив допомоги в підготовці документів таким чином, щоб дохід від музики, відео, товарних знаків і мерчу надходив його синові.

Репер Децл (Кирило Тлумацький), який пішов з життя у 35 років, встиг повідомити рідним, кому будуть належати інтелектуальні та авторські права.

Нагадаємо, російські медики знайшли "вбивцю" Децла. У гримерці співака знайшли щось підозріле.

Як повідомляв Знай. ua, Децл перевертається в могилі: в родині репера вибухнув страшний скандал, ділять дитини та стан. Олександр Тлумацький опублікував велику повідомлення про скандал з вдовою сина.

Знай. ua писав, що стало відомо, кому Децл заповів права на свою музику. Незадовго до смерті Децл просила про допомогу з документами.