Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала спокусливе фото з Дубая, куди літала відпочивати і знімати рекламу.

Так, на фото, яке з'явилося на сторінці Тодоренко, вона позує в компанії подруги Олени, з якою познайомилася в туалеті київського аеропорту. За словами Регіни, це було випадкове знайомство, яке незабаром вирішило долю тієї самої Олени. За словами телеведучої, це фото було зроблено на щорічному гастрономічному фестивалі у Дубаї.

View this post on Instagram

#Лена #Дубай Этот прекрасный человек @superkaramel повстречался мне почти 4 года назад, когда я отправлялась в кругосветное путешествие 🧳, извините за подробность, в туалете киевского аэропорта. Она говорит: «Я посмотрела твоё путешествие по Кракову , и мы с семьёй решили туда переехать.» А я рассказала Лене о своих наполеоновских планах. Потом мы переписывались долгое время в Инстаграм, обсуждая путешествие по Японии, Бали, а также БернингМэн. И вот прошло несколько лет Инстаграм-переписки, и мы снова встретились , но уже не в туалете аэропорта, а в Дубае😄, где Ленок показала мне фантастические места. Если летите на Бали, в Краков или Дубай, #ЛенаПодскажет, что да как)! Фото запечатлено на ежегодном гастрономическом фестивале в Дубае, где можно попробовать блюда народов мира и просто отлично провести время с семьёй) #dubai @visitdubai.ru #visitdubai

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Популярні новини зараз

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Ця прекрасна людина @superkaramel зустрілася мені майже 4 роки тому, коли я відправлялася в кругосвітню подорож, вибачте за подробицю, в туалеті київського аеропорту. Вона каже: "Я подивилася твою подорож по Кракову, і ми з сім'єю вирішили туди переїхати". А я розповіла Лєні про свої наполеонівські плани. Потім ми листувалися довгий час в Instagram, обговорюючи подорож по Японії, Балі, а також БернінгМен. І ось минуло кілька років Instagram-листування, і ми знову зустрілися, але вже не в туалеті аеропорту, а в Дубаї, де Лєнок показала мені фантастичні місця. Якщо летите на Балі, до Кракова або в Дубай, #ЛенаПодскажет, що та як! Фото відображене на щорічному гастрономічному фестивалі у Дубаї, де можна скуштувати страви народів світу і просто відмінно провести час з сім'єю", - написала Регіна Тодоренко у підписі до фото.

View this post on Instagram

#отдыхСдетьми Была АбуДаби. Что могу сказать , город не видела 🙈, была только в ФеррариПарке , успела прокатиться на 3х горках, а там около 18 аттракционов 🙈😆Но пока с детьми только так) По другому я ещё не умею , но буду учиться. Кстати, кто читал «Французские дети не плюются едой»??? По словам автора Француженки очень самодостаточны и считают свою свободу ключевой составляющей их жизни, мало кто носится как наседка со своим ребёнком и сидит в декрете 3 года(Дай Бог, чтоб 3 месяца повозились), но я ни в коем случае не осуждаю , а даже наоборот меня привлекает стиль жизни парижских дам. Просто у меня возник в голове вопрос : КАААК??? КАААК ОНИ ЭТО ДЕЛАЮТ, совмещая материнство и работу без какого либо ущерба ? #регинатодоренко Купальник - @calzedonia

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Така публікація не залишилася без уваги численних шанувальників Регіни, і вони почали активно коментувати відео Тодоренко. Багато захоплюються доброзичливістю і товариськістю Тодоренко, а деякі вражені історією знайомства Регіни і Олени.

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.