Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала миле фото з Дубая, куди літала відпочивати і знімати рекламу.

Так, на фото, яке з'явилося на сторінці Тодоренко, вона позує на жвавій вулиці мегаполісу в кокетливому образі, який складається з коротеньких джинсових шортиків і коричнево-квітчастої туніки, що розвівається на вітрі. Примітно, що під цією "летючою" блузою практично не видно шортиків, зате видно стрункі засмаглі ніжки телеведучої, які вона взула у білі кросівки.

View this post on Instagram

У меня постоянно скапливаются горы вещей. Что-то остаётся после съёмок, что-то после выходов на мероприятия. Раньше я всегда участвовала в благотворительных барахолках, где мы вместе с другими артистами распродавали свои наряды. Помню, что однажды наторговала на пару тысяч долларов! И особенно приятно от того, что эти деньги могут кому-то помочь. Сейчас помощь требуется детскому хоспису «Дом с маяком». Благотворительная барахолка, на которой можно будет приобрести и мои личные вещи, пройдёт 14 апреля с 12:00 до 20:00 в отеле «Балчуг»! Творить добро - просто! Присоединяйтесь! Кстати, по хэштегу #залезьвшкаф можно узнать кто из артистов уже отдал свои вещи! #детскийхоспис #домсмаяком

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Волосся Регіни зібране в недбалу зачіску, а на обличчі легкий макіяж. Тодоренко позує посеред вулиці в Дубаї з наплічником у руці, на тлі пальм, туристів і арабських жінок в паранджі. Однак, фото тільки для привернення уваги, адже в підписі до нього Регіна розповідає не про подорож, а про благодійну акцію, в якій вирішила взяти участь.

View this post on Instagram

#городмечты #dreamcity Что такое рай? Для каждого человека рай - это реализация своих желаний, счастливая и беззаботная жизнь, золотой песок, голубая Вода 💧 и пальмы 🌴, пальмы 🌴 , пальмы 🌴 , пальмы 🌴 Но вот я часто задумываюсь, а если бы я родилась в том раю, который себе представляю, кем бы была? Была бы замужем ? Были бы у меня дети? А вдруг я стала бы крутым политиком в Уганде или наоборот убирала бы кокосы 🥥 с пальм на Мальдивах, чтоб не падали людям на голову. 🙈 Зачастую люди считают, родись я в городе мечты, давно бы уже стала миллионером, успешным бизнесменом, первооткрывателем и тд... К чему я это.... просто побывав в Дубае, городе , где хочется жить большой семьёй, в городе с большими возможностями, большими зарплатами, круглогодичным солнцем и пляжами, мне стало интересно,💡а если бы я родилась здесь, какая судьба меня бы ожидала? А в какой(ом) стране/городе вы бы хотели родиться? Фото сделано в крутейшем отеле Дубая - @jumeirahzs ❤️❤️❤️ #регинатодоренко #regina #dubai

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"У мене постійно накопичуються гори речей. Щось залишається після зйомок, щось після виходів на заходи. Раніше я завжди брала участь у благодійних барахолках, де ми разом з іншими артистами розпродавали свої наряди. Пам'ятаю, що одного разу наторгувала на пару тисяч доларів! І особливо приємно від того, що ці гроші можуть комусь допомогти. Зараз потрібна допомога дитячому хоспісу "Будинок з маяком". Благодійна барахолка, на якій можна буде придбати і мої особисті речі, пройде 14 квітня з 12:00 до 20:00 в готелі "Балчуг"! Творити добро – просто! Приєднуйтесь! До речі, по хештегу #залезьвшкаф можна дізнатися хто з артистів вже віддав свої речі! #детскийхоспис #домсмаяком", - написала Регіна.

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.