Романтичне реаліті "Холостяк", яке є адаптацією популярного американського проекту "The Bachelor", вже дев'ятий рік виходить в ефір на телеканалі СТБ.

зірка реаліті-шоу "Холостяк" Микита Добринін
зірка реаліті-шоу "Холостяк" Микита Добринін

Цього року місце Холостяка зайняв відомий ведучий Нікіта Добринін

У чому головна відмінність нинішнього Холостяка від героїв минулих років, яка дівчина здатна підкорити його серце і чому пари розпадаються після закінчення проекту - на всі ці питання "Знай.ua" відповів незмінний ведучий реаліті Григорій Решетник.

Микита Добринін та Григорій Решетник
Микита Добринін та Григорій Решетник

Варто відзначити, що із наближенням фіналу шоу стає усе гарячішим. Григорій Решетник розповів, яких несподіванок варто очікувати від майбутніх ефірів.

"Ще більше близькості, поцілунків. Це ж тільки початок! Повірте, якщо герой з героїнею вже поцілувалися, то такі побачення будуть ще гарячішими. Це тільки старт справжніх страждань. Дуже пристрасний сезон, гарячих емоцій - все завдяки Нікіті, який сміливий і відкритий до пристрасті", - розповів телеведучий.

Нікіта Добринін
Нікіта Добринін

Фанатам шоу було цікаво дізнатися про особисте життя Решетника, адже усі 9 сезонів шоу він підкорив жіночу аудиторією своїм гумором, тактом та умінням знаходити спільну мову з учасниками.

Телеведучий розповів про знайомство з майбутньою дружиною та поділився думками про те, чи повинна жінка бути ініціатором стосунків.

"Поясню дуже просто. Самодостатнім чоловікам подобаються самодостатні жінки. Їх не лякає прояв ініціативи з боку дівчат, а більш того - навіть подобається. Тому що сучасні чоловіки ліниві. Вони зайняті собою, розвитком і роботою, тому, якщо дівчина так чи інакше натякає, подає знаки, організовує побачення - це просто бонус, джек-пот для чоловіка. У моїй ситуації вийшло так, що я помітив Христину, проявив ініціативу, все склалося", - розповів Григорій.

Григорій Решетник

На запитання про те, чи не ревнує дружина до армії красивих жінок, телеведучий відповів, що у його родині панують довіра та взаєморозуміння.

"Слава богу, за 9 сезонів дружина вже навчилася спокійно реагувати, хоча спочатку ревнувала. По можливості я завжди беру її з собою. Її дуже любить знімальна група. Вона в прекрасних стосунках з Нікітою. У нас відносини дуже довірчі. Я їй за це дуже вдячний. Вона відпускає у відрядження. Я дуже люблю, коли дружина зі мною на зйомках", - резюмував телеведучий.

Микита Добринін
Микита Добринін

Нагадаємо,  22-річна магістр права з Одеси Діна покинула проект "Холостяк" через непорозуміння з завидним холостяком Микитою Добриніним. 

Як повідомляв раніше Знай.ua,  Микита Добринін заговорив мовою жестів і пояснив, чому це повинен знати кожен.

Також Знай.ua писав про те, що учасниця шоу "Холостяк-9" розповіла правду про головного героя.