У четвертому випуску романтичного реаліті-шоу "Холостяк-9" на СТБ було чимало пристрастей і навіть розгорівся перший серйозний скандал. Проект же на цьому тижні покинули відразу дві учасниці.

Тиждень на "Холостяку" був дуже емоційним для багатьох дівчат. Декілька з них були впевнені, що настане кінець і для їх романтичної історії.

Однак без троянд поїхали додому всього дві дівчини – Аня і Настя. Головний герой шоу-Микита Добринін не побачив з цими учасницями можливого розвитку відносин.

Аня, на думку холостяка, так і не змогла висловити Микиті свої почуття особисто, а не на камеру.

Популярні новини зараз
30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

"Немає продовження, ми не розуміємо один одного, дозволь я тебе проведу", – сказав Добринін на церемонії вручення троянд.

Варто відзначити, що учасниця і в даній ситуації проявила себе досить холодно і без емоційно. Так, навіть на першій вечірці вона подарувала йому крижане серце.

Крім Ані в четвертому випуску проект покинула Настя. Микита вирішив, що не варто плекати зайвих надій і не займати її час.

"Я не можу тобі дати ті почуття. Вибач, ми повинні попрощатися", – сказав Микита і проводив дівчину в машину.

Настя не приховувала емоцій і була дуже засмучена таким рішенням холостяка. Вона впевнена, що тільки почала розкриватися і вони провели прекрасне побачення в Єгипті.

Також в четвертому випуску холостяк Микита Добринін відправився з учасницями на Кіпр. Телеведучий вирішив організувати однієї з дівчат романтичне побачення на острові кохання, де, за легендою, вийшла на землю з морської піни богиня Афродіта. Для прогулянки по античним пейзажам Микита обрав Софію.

Нагадаємо, Холостяк Добринін завів таємну інтрижку, порушивши всі правила. Учасник шоу "Холостяк" Микита Добринін завів близьку зв'язок з однією з дівчат, порушивши правила проекту.

Як повідомляв Знай. ua, холостяк Добринін обдурив всіх, назріває жіноча битва. У новому випуску глядачів очікує скандальне викриття.

Знай. ua писав, що холостяк пустився у всі тяжкі. Головний герой Микита Добринін напередодні вручимо кільком дівчатам заповітну троянду.