Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася днем народження коханого чоловіка-інкогніто, в честь якого влаштувала розкішне свято з тортом, кульками і пелюстками троянд. Так, артистка зізналася, що нікому не віддасть залицяльника, а ще додала, що кохання не купити ні за які гроші.

View this post on Instagram

Любить и быть любимой-это счастье! ❤️🙏🏻 Дорогие мои! Берегите СВОИХ! Близких по духу! А тебя, мой любимый, я никому не отдам! Ты самый замечательный мужчина на планете Земля.❤️ Да и вообще, во Вселенной. Потому что ты ЕЮ мне и дан.🙏🏻 Я тобой очень дорожу. И ты, как никто, знаешь как дорожить я умею. Вопреки всем тем, кто были против... Добрые люди, красота Величия сбережения не денег, а отношений, в том, чтобы быть людьми и беречь то, что не покупается и не продаётся за деньги.👍🏼🙏🏻🌺❤️ #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Кохати і бути коханою-це щастя! ❤️🙏🏻 Дорогі мої! Бережіть СВОЇХ! Близьких по духу! А тебе, мій коханий, я нікому не віддам! Ти самий чудовий чоловік на планеті Земля.❤️ Та й взагалі, у Всесвіті. Тому що ти НЬОГО мене й дан.🙏🏻 Я тобою дуже дорожу. І ти, як ніхто, знаєш як дорожити я вмію. Всупереч усім тим, хто були проти... Добрі люди, краса Величі заощадження не грошей, а відносин, у тому, щоб бути людьми і берегти те, що не купується і не продається за гроші.👍🏼🙏🏻🌺❤️ ", -поділилася емоціями Волочкова. Фолловери не пройшли повз, проте не змогли відреагувати на фото, адже хитра балерина вирішила приховати коментарі. Варто відзначити, що особистість таємничого кавалера Анастасії вже давно відома, незважаючи на спроби артистки заховати його від чужих очей. Як виявилося, це чеченець, якого звуть Малік, а парочка познайомилася в тренажерному залі, де він працює охоронцем. Також є версія, що знаменитсть відбила Маліка у іншої жінки, з якою він був у стосунках 10 років.

View this post on Instagram

🙈Случайно удалила этот пост.😂 Но хочу, чтобы он остался в ленте. Потому что мы вчера так здорово и зажигательно отметили день рождения моего любимого у меня дома с друзьями! Это был фантастический вечер!🙏🏻❤️ Я такая счастливая! Самые лучшие праздники всегда в моем дворце!😂 Я все организовала в последний миг. А торт я заказала у любимой Наирочки Сироян @nairasiroyan Зная мои эмоции, ее мастерская создала настоящее произведение искусства!🙏🏻 В этом торте рыцарь и царевна, страсть, огонь любви и переплетение дорог и путей.❤️ Наира, спасибо за этот шедевр, в считанные часы!🙏🏻 Мы сохранили его. (Я не дала гостям и любимому его отведать🤣) Но сегодня мои насладятся вкусом! Было весело!😊 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом #деньрождения

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

View this post on Instagram

Сенодня день рождения моего любимого человека.❤️ Я так люблю романтику!🙏🏻 И люблю ее устраивать.🌺 Мой дорогой, я люблю тебя и очень дорожу нашими отношениями. 🙏🏻 Пусть эта тайна остается самой прекрасной. 🙏🏻 Не для всех, а для нас!❤️🙏🏻 Дорожу каждым мгновением!🙏🏻 @sharikiaerodizain #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом #деньрождения

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.