Відома українська співачка, переможниця "Євробачення", а з недавніх пір – ще молода мама, Джамала часто радує шанувальників новинами свого творчого життя в Instagram. Цього разу співачка опублікувала фото, на якому позує в стильному образі. Як виявилося, в такому досить відвертому вбранні Джамала з'явилася на премії "Золота Жар-Птиця".

На фотографії, яка з'явилася на сторінці Джамали, вона постала на огляд публіки в незвичайному вбранні. Співачка зображена на червоній доріжці в чорному комбінезоні з декоративним елементом у вигляді шлейфу кольору металік. При цьому в зоні декольте цей наряд прозорий, від чого оголюються груди. Волосся Джамали розпущене в красивій укладанні, а на її обличчі яскравий вечірній макіяж. У підписі до фотографії артистка розповіла шанувальникам історію червоних доріжок.

View this post on Instagram

Червоні доріжки - це завжди стрес. Дякую талановитим людям, які одягають, роблять мейк та зачіску, таким чином допомагають приховати хвилювання та збентеження ❤️ ⠀ А ви знали, чому саме червона доріжка і звідки це почалося? Мені завжди було цікаво! 🤔 ⠀ Традиція стелити на важливих заходах і прийомах саме червону доріжку зародилася ще 2,5 тисячі років тому в Стародавній Греції. Цей колір в їх культурі асоціювався з богами. 😂 Після, вже в Європі, він вказував на приналежність до королівських династій. В еру зародження кінематографа, коли актори і режисери були в дивину, а люди прагнули наживо побачити їх, було прийнято рішення влаштовувати невеликі «проходки» 😂перед кінотеатрами. Тоді, щоб підкреслити «зірковість» цієї надзвичайної професії, і розстелили ту саму червону доріжку. Вперше цей атрибут з'явився в 1922 році на прем'єрі фільму «Робін Гуд». ⠀ Makeup @milenalutskaya Hair @leragornostay Style #юрийжуйков Style @tatyana_larina_tata Jewellery @o2jewellery ⠀ #redcarpet #золотажарптиця

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

"Червоні доріжки – це завжди стрес. Спасибі талановитим людям, які одягають, роблять мейк і зачіску, таким чином допомагають приховати хвилювання і збентеження. А ви знали, чому червона доріжка і звідки це почалося? Мені завжди було цікаво! Традиція стелити на важливих заходах і прийомах саме червону доріжку зародилася ще 2,5 тисячі років тому в Стародавній Греції. Цей колір в їх культурі асоціювався з богами.

View this post on Instagram

Вчора відбулась церемонія нагородження музичної премії «Золота Жар-птиця». В мене була найкрутіша номінація, яку тільки можна придумати - «Інді»! ⠀ Зі мною в номінації були @odynvkanoe, @k.a.d.n.a.y, @laud_vk, Женя і Катя. Опинитися саме в цій компанії для мене дуже цінно! Це є «інді» не в прямому сенсі, а за станом душі, за наповненням музики і текстів, за позиціонуванням себе - «будь простіше і легше, говори правду». Це все включає позиція «інді» на Золотій Жар-птиці. ⠀ Чесно кажучи, знала, що переможе @k.a.d.n.a.y, вболівала за них. І дуже вдячна всім своїм фанам, які вболівали за мене! 🙏🏾 ⠀ Live-версію #Крила, яку виконали з моїм бендом, побачите вже скоро. ⠀ P.S. До речі, вчора був мій потрійний дебют. Я вперше була номінована на премію «Золота Жар-птиця», вперше мала номінацію «Інді», а також вперше за всю свою історію відкривала концерт і виступала першою 😁 ⠀ #золотажарптиця2019 #золотажарптиця

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Після, вже в Європі, він вказував на приналежність до королівських династій. В еру зародження кінематографу, коли актори і режисери були в дивину, а люди прагнули наживо побачити їх, було прийнято рішення влаштовувати невеликі "проходки" перед кінотеатрами. Тоді, щоб підкреслити "зірковість" цієї надзвичайної професії, і розстелили ту ж червону доріжку. Вперше цей атрибут з'явився в 1922 році на прем'єрі фільму "Робін Гуд". Makeup @milenalutskaya. Hair @leragornostay. Style # юрійжуйков. Style @tatyana_larina_tata. Jewellery @ o2jewellery. #redcarpet # золотажарптиця", - написала Джамала.

Нагадаємо, Джамала змінила образ заради культового глянцю.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Джамала показала фанатам підрослого сина.

Також портал "Знай.uа" писав, що Джамала пожартувала над шанувальниками, виклавши зворушливий знімок.