Брітні Спірс - скандальна поп-принцеса з важкою долею. Не так давно фанатів Брітні приголомшила й налякала новина про те, що їх улюблениця потрапила в психіатричну лікарню. До того ж, за словами матері Брітні, її туди замкнули насильно і утримують проти її волі. Але нещодавно зірка вийшла на зв'язок після госпіталізації. Вона опублікувала відеозвернення до шанувальникам у своєму Instagram.

View this post on Instagram

I wanted to say hi, because things that are being said have just gotten out of control!!! Wow!!! There’s rumors, death threats to my family and my team, and just so many things crazy things being said. I am trying to take a moment for myself, but everything that’s happening is just making it harder for me. Don’t believe everything you read and hear. These fake emails everywhere were crafted by Sam Lutfi years ago... I did not write them. He was pretending to be me and communicating with my team with a fake email address. My situation is unique, but I promise I’m doing what’s best at this moment 🌸🌸🌸 You may not know this about me, but I am strong, and stand up for what I want! Your love and dedication is amazing, but what I need right now is a little bit of privacy to deal with all the hard things that life is throwing my way. If you could do that, I would be forever grateful. Love you ❤️❤️❤️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

" Я хотіла вам сказати "привіт", тому що те, про що зараз говорять, вийшло з-під контролю. Ходять чутки, моїм сім'ї і команді надходять погрози, і говорять абсолютно божевільні речі.

Я намагаюся знайти час для себе, але все, що відбувається, тільки ускладнює моє життя. Не вірте нічому, що ви чуєте і читаєте. Всі ці підроблені електронні листи були створені Семом Люфти (колишній менеджер Брітні Спірс. Прим. ред.) багато років тому. Я їх не писала. Він видавав себе за мене і спілкувався з моєю командою з фальшивого адреси електронної пошти.

Популярні новини зараз

Агресивна леді зняла трусики перед касиром: "Ти щасливий?"

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

View this post on Instagram

🌹🌹🌹

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Моя ситуація унікальна. Але я обіцяю, що зроблю все, що зараз потрібно найбільше. Ви можете не знати про це мені, але я сильна і буду стояти до кінця за те, чого я хочу. Ваші любов і відданість вражаючі, але що мені зараз потрібно — це трохи приватності, щоб впоратися з усіма труднощами, які з'явилися на моєму життєвому шляху. І якщо ви зможете це зробити, я буду вам безмежно вдячна. Люблю вас", - написала Брітні.

Раніше повідомлялося, що

Брітні не хоче бути під наглядом медиків, але її змушують це робити. Шанувальники думають, що за госпіталізацією поп-діви варто її батько Джеймі

Раніше активно обговорювалося, що він розпоряджається всіма фінансами Брітні.

Нагадаємо, Брітні Спірс опинилася в психіатричній лікарні

Як раніше повідомляв "Знай.иа", Ліндсі Лохан завела шанувальників відвертими фото

ТакожЗнай.иа" писав про те, що Брітні Спірс попотела разом з гарячим незнайомцем