Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала миле фото з Туреччини, куди вирушила відпочивати на травневі та великодні свята. Однак, навіть на відпочинку Регіна не втомлюється радувати шанувальників новими постами.

Так, на фото, яке з'явилося на сторінці Тодоренко, вона позує на території популярного турецького готелю Spice Hotel & SPA, де відпочиває. Регіна вийшла на прогулянку в легкому біло-зеленому картатому сарафані і в хорошому настрої. Волосся зірки розпущене і трохи розпатлане, а на її обличчі немає макіяжу. На фотографіях біля ніг Регіни видно велику сумку, яку вона власне і рекламує. Однак у підписі до фото Регіна вже не така весела – зірка розповіла про затримку з виходом нового випуску шоу "П'ятниця з Регіною".

View this post on Instagram

#задержка Ребята, по выпуску с @minogarova у нас небольшая задержка, но мы желаем все возможное , чтоб его поскорее залить в ютюб! Спасибо вам за понимание ❤️❤️❤️ Кто интересуется Евровидением , заходите по ССЫЛКЕ В ПРОФИЛЕ - там Сережа Лазарев расскажет все самое интересное , а для тех , кто не знает русского, есть субтитры на инглише! @prtshow - @lazarevsergey with english subtitles in my profile ! #eurovision #eurovision2019 Если нравится сумка 👜, вам сюда 👉🏻 @kidsmarketru #регинатодоренко

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"#затримка. Хлопці, по випуску з @minogarova у нас невелика затримка, але ми робимо все можливе, щоб його скоріше залити в ютюб! Спасибі вам за розуміння. Хто цікавиться Євробаченням, заходьте по ПОСИЛАННЮ В ПРОФІЛІ – там Сергій Лазарєв розповість все найцікавіше, а для тих, хто не знає російської, є субтитри на інгліші! @prtshow – @lazarevsergey with english subtitles in my profile! #eurovision #eurovision2019. Якщо подобається сумка, вам сюди @kidsmarketru #регинатодоренко", - написала телезірка.

View this post on Instagram

#weekend Ещё немного тепла в ленту. Пусть всем нам сегодня будет хорошо! Кстати, выезжая на отдых я предпочитаю лежать, лежать, лежать и ещё раз лежать , потом плавать в море 🌊, читать , объедаться вкусностями, иногда смотреть сериалы. Как проходит ваш отдых ? Какие предпочтения ?) Спасибо огромное @spicehotelbelek за тёплый приём, за вкусную еду, за отличное настроение. Совсем не хочется расставаться! #пятницасрегиной #регинатодоренко #регинапутешественница Многие спрашивают про купальник 👙- это @calzedonia

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Треба сказати, що така публікація не залишилася без уваги шанувальників Регіни Тодоренко. "Затримку" телезірки прийняли за можливу вагітність, адже саме про це відразу подумали багато хто, побачивши це слово. Інші ж почали обговорювати образ телезірки, її відпочинок в Туреччині і сумку, яку вона рекламує.

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.