Українська співачка Ані Лорак, яка живе і працює в Росії, може бути знову вагітна. Таке припущення зробили фанати на основі її фото і відео в соціальних мережах. Знімок з інтригуючою підписом з'явився в Instagram артистки.

"Надихати, милувати, дарувати нове життя — справжнє призначення жінки", - пише Лорак.

Деякі фанати сприйняли слова Кароліни як натяк на нову вагітність. Інші ж не звернули на це ніякої уваги і відзначили стильний образ дівчини.

"Дуже красивий стильний образ", "Шкода, тільки багато жінок вважають інакше", "Улюблена співачка", "Каро, хочемо більше фото. Селфи домашнє, фото з Лазарєвим", "І взагалі, чекаємо фото з Лазарєвим", "Кароліна, ви одна з найкрасивіших жінок світу, а також володарка прекрасного голосу - перлина України", - написали фанат зірки в коментарях.

Коментатори переконані, що зовсім скоро Ані Лорак може раскрть ім'я батька своєї майбутньої дитини. І багато хто впевнений у тому, що їм виявиться російський співак Сергій Лазарєв.

При цьому колишнього чоловіка Ані Лорак Мурата Налчаджіоглу не всі розглядали як гідного чоловіка для співачки. Такими одкровеннями поділився Костянтин Алексєєв, продюсер екс-солістки групи "ВІА-Гра" Альони Вінницької.

"Мурата раніше як її чоловіка я ніколи не розглядав", - наводить видання слова Алексєєва.

Продюсер вважав, що співачка повинна була вийти заміж за колишнього гравця київського "Динамо" Сергія Реброва.

Нагадаємо, в заплутаних романах Лорак нарешті поставили крапку.

Як повідомляв Знай. ua, Лорак натякнула на поповнення в сім'ї, фанати завмерли в очікуванні.

Знай. ua писав, що Ані Лорак довела фанатів до божевілля напівголим фото.